ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Бізнесу -> Корпоративним клієнтам -> Вивчення англійської у Великій Британії

Вивчення англійської у Великій Британії

Bookmark and Share

 

Усе більше компаній допомагають своїм співробітникам вдосконалювати знання англійської, відправляючи їх до Великої Британії на короткі інтенсивні мовні курси. Це відмінний спосіб сприяти їх професійному зростанню, а також цінний мотиваційний фактор. Є два головні чинники, які змушують лідерів бізнесу все більше уваги приділяти корпоративному навчанню:

  1. прихід на наш ринок міжнародних корпорацій з напрацьованою культурою розвитку людських ресурсів, які швидко сформували новий імідж «доброго роботодавця» і задали нові стандарти;
  2. запекла конкуренція за кращих фахівців і усвідомлення того, що професіоналізм, творче ставлення й особливі вміння працівників є тими умовами, що визначають успіх будь-якого бізнесу.

Процеси глобалізації диктують пріоритетність інвестицій саме в навчання англійській мові та формування навичок роботи англійською мовою. Якщо ваш персонал не говорить англійською, не може грамотно вести листування та переговори із зарубіжними партнерами та клієнтами, не дуже впевнено орієнтується на просторах Інтернету в своїй професійній галузі, ба й взагалі мало знайомий з європейськими стандартами ведення бізнесу, шансів на довгостроковий успіх небагато.

Багаторічний досвід роботи з корпоративними клієнтами дозволяє нам професійно і швидко оцінити рівень знань і навичок співробітників компанії, співвіднести їх з бізнес-завданнями і допомогти вам у розробці тренінгових схем і рішень. Максимальна гнучкість програм і розкладів, урахування корпоративної культури та цілей компанії, повна адміністративна підтримка та консультування – ось складові частини нашого сервісу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!