ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Бізнесу -> Мовні програми для бізнесу

Мовні програми для бізнесу

Bookmark and Share

 

Завдяки глобалізації робочою мовою для багатьох організацій в Україні побіч з українською та російською повсюди стає також і англійська. Керівники компаній відчувають потребу швидко та ефективно засвоїти основи ділового спілкування англійською, а також навчити персонал – й усе це в умовах нестачі часу та необхідності одночасно розв’язувати виробничі завдання.

Де можна найліпше та найшвидше оволодіти англійською – мовою науки, бізнесу та політики? Ясна річ, на його історичній батьківщині! Вивчаючи англійську в Англії (як, зрештою, й у будь-якій іншій частині Великої Британії), людина отримує унікальні, достоту необмежені можливості для вдосконалення, адже вона постійно перебуває в мовному середовищі та має всебічну підтримку з боку представників своєї мовної школи.

Курси англійської мови – викладання англійської іноземцям як професійна сфера діяльності – уперше з’явилися у Великій Британії на початку XX ст., і з тих пір процес утворювання нових шкіл постійно триває. За кількістю та розмаїттям мовних шкіл, а також за досвідом роботи в цій області англійцям немає рівних.

Тож як ви плануєте провести наступну відпустку? Пляжі, готелі, гори, повна бездіяльність і спокій – або пляжі Ла-Маншу, готелі Лондона, гори й озера Шотландії – та відчутний прогрес в англійській? Як ви будете заохочувати найперспективніших співробітників своєї фірми? Грошова премія, додаткова відпустка, корпоративний бенкет – або те, від чого і співробітник, й уся компанія насправді виграють, – інтенсивний курс англійської у Великій Британії?

У що вкладати час і гроші, ви обираєте самі!

Наші британські освітні програми – для тих, хто:

  • працює в міжнародній команді;
  • відповідає на телефонні дзвінки англійською;
  • веде переписку англійською;
  • працює з англомовними матеріалами чи ПЗ;
  • так чи інакше стикається з англійською в роботі;
  • мріє про стрімке професійне зростання.

Дивіться в цьому розділі:

Навіть у найскрутніших ситуаціях, пов’язаних з вибором місця навчання або організацією поїздки до Великої Британії, ви можете розраховувати на нашу підтримку. Дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти. Зверніть увагу на те, які послуги ми пропонуємо клієнтам з-поза меж України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!