ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Виставки

Виставки

 

Виставка «Школи-пансіони Великої Британії 2016»
Зустріч закритого типу з директорами та представниками 24 елітних шкіл-пансіонів Великої Британії.

22–23 жовтня 2016 р.

готель Hyatt Regency Kyiv, Київ, вул. А. Тарасової, 5

Виставка шкіл-пансіонів 2013
Виставка шкіл-пансіонів 2012
Виставка шкіл-пансіонів 2011
Виставка шкіл-пансіонів 2010
Виставка шкіл-пансіонів 2009
Виставка шкіл-пансіонів 2008
Виставка шкіл-пансіонів 2007
Виставка шкіл-пансіонів 2006

РЕЄСТРАЦІЯ

Виставка «Бізнес по-англійськи 2015»
Виставка-зустріч із представниками британських університетів, коледжів і мовних шкіл.

12:00–19:00, 17 жовтня 2015 р.

готель Hyatt Regency Kyiv, Київ, вул. А. Тарасової, 5
«Бізнес по-англійськи 2014»
«Бізнес по-англійськи 2013»
«Бізнес по-англійськи 2012»
«Бізнес по-англійськи 2011»
«Бізнес по-англійськи 2010»
«Бізнес по-англійськи 2009»
«Бізнес по-англійськи 2008»
РЕЄСТРАЦІЯ З 1 СЕРПНЯ

Регіональна виставка

Виставка «Британська освіта»
Виставка-зустріч із представниками британських шкіл і університетів, а також з експертами з освіти у Великій Британії.

«Британська освіта» у Дніпропетровську

 

Освіта за кордоном

Виставки «Освіта за кордоном» та подібні останнім часом часто проводяться в Україні. Однак здебільшого вони присвячені навчанню за кордоном в цілому, а не якійсь одній країні зокрема. В результаті при широті географічного охоплення відвідувач, як правило, стикається з випадковим набором навчальних закладів і може отримати лише поверхневі відомості про країну та спеціалізації, які його дійсно цікавлять.

Компанія «Бізнес-Лінк» двічі на рік проводить виставки, присвячені не просто навчанню за кордоном, а навчанню у Великій Британії. Це виставка «Школи-пансіони Великої Британії», на якій також бувають представлені дитячі мовні програми, і «Бізнес по-англійськи» – захід, який охоплює широкий спектр освітніх програм для дорослих: від вищої освіти за кордоном і MBA до вивчення англійської мови та корпоративних тренінгів.

Завдяки нашій вузькій спеціалізації, широкій мережі професійних контактів у Великій Британії, а також багаторічному досвіду роботи у галузі освіти за кордоном виставки стають дедалі популярнішими. Щороку сотні успішних людей приїжджають до Києва з усієї України і навіть з країн ближнього зарубіжжя, щоб особисто зустрітися з головами та представниками британських шкіл-пансіонів, університетів, професійних коледжів, бізнес-шкіл та тренінгових компаній.

Самі британці знають наші виставки як одні з найкращих у світі заходів на тему освіти в їхній країні. Багато навчальних закладів реєструються для участі у виставці за рік до її проведення. Так, повний склад учасників виставки шкіл-пансіонів на 2014 р. було визначено ще в лютому 2013 р., а це аж 25 шкіл!

Освіта за кордоном – для багатьох це бажана, але непевна перспектива. Ще б пак, адже збирати відомості про систему освіти та навчальні заклади доводиться в основному здалеку, перебуваючи в своїй країні. Тому й буває так важко вибрати, «відчути» свою школу або виш і прийняти впевнене рішення.

Виставки «Бізнес-Лінка» роблять навчання за кордоном ближчим і зрозумілішим. Центр Києва, фешенебельний готель «Хаятт», особисте спілкування з британцями, допомога перекладачів і консультантів, тематичні семінари, велика кількість довідкових матеріалів, подарунки та сюрпризи, в тому числі розіграш безкоштовних навчальних програм. У фокусі – Велика Британія, країна, що має багатовікові освітні традиції та є одним із лідерів освіти на міжнародній арені.

 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!