ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Мовні програми для дітей -> Спеціальні програми для дітей

Спеціальні програми для дітей

Bookmark and Share

 

Англійська у Великій Британії – це не обов’язково лише уроки англійської мови, розваги та екскурсії. Залежно від спеціалізації школи, вам можуть запропонувати чимало цікавих програм, що включають такі додаткові елементи, як:

  • заняття спортом з професійним тренером;
  • вивчення академічних предметів англійською;
  • підготовку до іспитів IELTS або інших;
  • підготовку до навчання в школі-пансіоні;
  • заняття за програмою «Юні лідери» тощо.

Великою популярністю користуються курси «Англійська + футбол». Як правило, їх організують за підтримки того чи іншого футбольного клубу, наприклад «Манчестер Юнайтед», «Челсі», «Арсенал» тощо.

Деякі центри пропонують юним учням на додаток до вивчення англійської навчання в так званих «академіях», тобто секціях, де професійні викладачі ведуть практичні заняття з певних дисциплін англійською мовою. Бувають «академії» футболу, гольфу, образотворчого мистецтва, рок-музики і навіть кулінарії.

Унікальною можна назвати послугу home tuition: дитина живе в сім’ї викладача англійської мови і бере в нього ж уроки. Програма забезпечує повне занурення не тільки в мовне середовище, але й у світ британського життя з його буднями та святами.

Навчальні курси та ціни на 2015 р.

школа

назва курсу

опис

ціни

дати

Arsenal Soccer Schools

Англійська + футбол

Вік – 10–17 років. 15 годин англійської + 20 годин занять із футболу на тиждень. До програми входять фізичні тренування та семінари, присвячені спортивному харчуванню, роботі в команді, футбольній тактиці тощо. Максимум 16 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2 тижні. Крім навчання, проживання та харчування (повний пансіон), до вартості курсу входять спортивне спорядження (футболка, шорти, шкарпетки), розваги та екскурсії, в тому числі відвідування стадіону «Емірейтс» у Лондоні – домашнього стадіону ФК «Арсенал».

£1194 на тиждень

28 червня – 12 липня, 12–26 липня

Astrum Colleges

Англійська + академічні предмети

Вік – 14–18 років. 10 уроків англійської на тиждень + уроки за вибраною спеціалізацією (медицина; мистецтво і дизайн; бізнес і фінанси; право, політологія та міжнародні відносини) + консультації щодо вступу до британських університетів. Початковий рівень англійської – не нижче IELTS 4.0. В середньому 8 чоловік у групі. Розподіл за віком: 14–15 і 16–18 років. Тривалість курсу – 2 тижні. Проживання, харчування (повний пансіон), програму дозвілля і трансфери з аэропорту й назад включено до вартості курсу.

£2500 за два тижні

5–18 липня, 19 липня – 1 серпня

Bede’s Dicker

Англійська + танці

Вік – 12–17 років. Курс проводиться за підтримки школи танців Legat. 20 годин англійської + 38 годин уроків танців (балет, сучасний танець, пілатес і фітнес) за весь курс. Максимум 14 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2 тижні. Проживання і харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£2700 за два тижні

28 червня – 11 липня

Bell Wellington College

«Юні бізнес-лідери»

Вік – 14–17 років. Спеціальний курс для майбутніх бізнесменів. 25 годин на тиждень. У програмі: вивчення засад бізнесу, ділової англійської, підготовка до іспиту BULATS, розробка власного бізнес-проекту. 1 дорослий співробітник на 6 дітей. Тривалість курсу – 3 тижні. Проживання, харчування (повний пансіон) і трансфери з аэропорту й назад включено до вартості курсу.

£3790 за три тижні

1–21 липня, 22 липня – 11 серпня

Brooke House College

Англійська + гольф

Вік – 7–17 років. 15 годин англійської + 12 годин гольфу на тиждень. Максимум 12 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£860 на тиждень

20–31 липня

BSC University of Brighton

Англійська + дизайн

Вік – 12–18 років. 15 годин англійської + 6 годин занять із дизайну на тиждень. Максимум 15 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2–6 тижнів. Прибуття й від’їзд учнів – по неділях, крім 15 серпня (від’їзд у суботу). Проживання й харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£915 на тиждень

5 липня – 15 серпня

Bucksmore Three Capitals

«Три столиці»

Вік – 13–17 років. Курс проходить у формі туру декількома британськими містами, в тому числі столицями Англії, Шотландії та Уельсу. 30 годин англійської протягом усього курсу + екскурсії, розваги, робота над навчальним проектом. 4 ночі в Лондоні, 1 ніч у Йорку, 6 ночей в Единбурзі, 1 ніч в Емблсайді й 2 ночі в Кардіффі. Тривалість курсу – 2 тижні. Проживання, харчування (повний пансіон), усі перевезення та екскурсії включено до вартості курсу.

£950 на тиждень

28 липня – 11 серпня

Harrow House

Англійська + спорт, включаючи уроки тенісу

Вік – 10–17 років. 15 годин англійської + 15 годин занять спортом (включи 4,5 години тенісу) на тиждень + розваги та екскурсії. Максимум 16 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – один тиждень. Проживання й харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£515 на тиждень

28 лютого – 2 травня

Regent Home Tuition

Англійська вдома у викладача

Вік – 11–17 років. Індивідуальні заняття з проживанням у сім’ї викладача. 15, 20 або 25 годин на тиждень. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень. Проживання, триразове харчування та обов’язкове відвідування місцевих пам’яток щонайменше два рази на тиждень включено до вартості курсу.

15 годин – £1319–1600 на тиждень,
20 годин – £1687–2000 на тиждень,
25 годин – £2055–2400 на тиждень

початок щопоне­ділка

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!