ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Бізнесу -> Післядипломна освіта

Післядипломна освіта

Bookmark and Share

 

Післядипломна освіта у Великій Британії стає дедалі більш популярною серед молодих людей з різних країн. Недивно, адже британська система вищої освіти вважається однією з найкращих у світі! Ті, хто розпочав навчання в Україні, мають можливість довчитися тут. Це магістратура в Англії. Для вступу треба лише мати диплом бакалавра, розмовляти англійською та бути готовим до нової моделі навчання.

Якщо вам не вистачає того чи іншого, до ваших послуг так звана програма Pre-Masters, що поєднує в собі мовну та академічну підготовку. Вона дозволить вам легко пристосуватися до університетського середовища та набути впевненості у сприйнятті англійської термінології.

Ділове післядипломне навчання проводиться у «школах бізнесу». Щоби пройти тут MBA-навчання, вам не обов’язково закінчувати тут бакалаврат – досить мати серйозний досвід роботи в галузі менеджменту. Багато бізнес-шкіл Великої Британії пропонують бізнесменам зі стажем значні стипендії. MBA-програми в Англії, а тим більше MBA в Лондоні – це відмінний спосіб не лише отримати кваліфікацію світового класу, але й долучитися до культури одного з найбільших фінансових центрів на планеті.

Навіть у найскрутніших ситуаціях, пов’язаних з вибором місця навчання або організацією поїздки до Великої Британії, ви можете розраховувати на нашу підтримку. Дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти. Зверніть увагу на те, які послуги ми пропонуємо клієнтам з-поза меж України.

Приклади навчальних курсів і бізнес-шкіл

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 Комментарии (3)
Руслана 2012-09-19 #
hermanchuk@i.ua
Руслана 2012-09-15 #
Доброго дня!Я музикант-піаніст.Мене цікавить інформація відносно моєї професії.
Yulia BusLink Yulia BusLink 2012-09-17 #
Добрый день, Руслана!

Что именно Вас интересует: профессиональные курсы или высшее образование?
Оставьте, пожалуйста, свой телефон или имейл, и я свяжусь с Вами для уточнения информации?

С уважением,
Юлия
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!