ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дорослим -> Англійська мова в Англії

Англійська мова в Англії

Bookmark and Share

 

Навчання у Великобританії – це перш за все занурення в мовне середовище, в якому ви забуваєте про мовний бар’єрі і активізуєте ваші пасивні знання та навички.

Навчальний курс

Мовні програми з вивчення англійської в Англії зазвичай будуються таким чином: з понеділка по п’ятницю ви знаходитесь в класі, кількість уроків залежить від інтенсивності курсу – можна вчитися від 15 до 40 годин на тиждень, а якщо є бажання, і більше. Навчання проходить в групі, що складається з учнів-іноземців. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі, спеціально навчені для викладання іноземцям англійської мови, що мають відповідні дипломи. Навчальна програма відповідає вашому рівню володіння мовою – його визначають за допомогою тестування відразу після прибуття до школи.

Важливо відзначити, що можливі також індивідуальні заняття з викладачем: як доповнення до групових або замість них. Індивідуальні заняття допомагають опрацювати саме ваші помилки або натискають на професійну лексику, яка може бути необхідна вам для роботи.

Після занять

Після занять багато шкіл організують програму дозвілля, в якій учні можуть брати участь. Наприклад, це може бути спільний похід у галерею або театр, екскурсія до іншого міста, влітку – гра у футбол або відпочинок на пляжі. У таких заходах зазвичай бере участь персонал школи. Поза класом учні з різних країн змушені розмовляти один з одним англійською, і це дозволяє легко подолати мовний бар’єр. Як правило, деякі заходи (вечірки у школі, прогулянки містом тощо) доступні безкоштовно, в той час як за інші потрібно доплачувати (похід у кіно, екскурсія тощо).

Проживання

В залежності від ваших уподобань ви можете вибрати проживання або в гостинних англійських сім’ях, або у студентській резиденції, або в готелі (дивіться короткий довідник із проживання у питаннях і відповідях на нашому сайті). Проживання в англійській сім’ї – це найкращий спосіб відчути культуру країни, випробувавши на власному досвіді, наскільки неправдивий стереотип про нечулість англійців і як насправді смачно можуть готувати англійські господині. Оренда кімнати в англійському будинку – це певний спосіб отримати задоволення від спілкування з істинними джентльменами та леді.

Як вибрати школу

Добрих мовних шкіл в Англії дуже багато, і ви неодмінно знайдете відповідну програму, яка допоможе виконати ваші індивідуальні завдання. Ви можете вибирати, де навчатися: у Лондоні, на південному узбережжі, в Оксфорді, Кембриджі чи в Шотландії – в Единбурзі або Глазго. Школи є в кожному поважаючому себе англійському містечку. Якісь із них більші, а тому популярніші, а деякі – невеликі, сімейного типу – менш відомі для гостей з СНД. У кожної школи свій асортимент курсів, свій набір варіантів проживання, розваг та екскурсій.

Головний фактор, що впливає на ціну, – це навчальний курс, а саме: його інтенсивність, його складові і кількість осіб в групі. Інтенсивні індивідуальні курси або заняття в міні-групах для керівників компаній, націлених на негайне отримання результату, будуть коштувати дорожче, ніж стандартні уроки в групах по 10–15 чоловік, розраховані в першу чергу на молодь та студентів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 Комментарии (2)
Дарія 2017-11-27 #
Алло, добрий день,

дякуємо за Ваш інтерес до освіти у Великобританії.
Будемо раді допомогти Вам із вибором літньої програми для Вашої дитини.

Напишіть, будь ласка, Ваші контакти, або зателефонуйте за номером 044 494 20 80, 050 443 93 25,і ми Вас детально проконсультуємо з цього питання.

З повагою,
Дарія, "Бізнес-Лінк"
Алла 2017-11-26 #
Доброго дня,як можна дізнатися детальну інформацію про подорож на декілька тижнів дитини (11років) до Англії та проживання її у сім\'ї? Дуже хочу щоб ця поїздка відбулася влітку.
Дякую
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!