ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Для студентів -> Вища освіта в Англії

Вища освіта в Англії

Bookmark and Share

 

Момент закінчення школи – це час визначатися з вибором своєї життєвої путі. Освіта за кордоном, а саме у Великій Британії, – це те, що дозволить молодому українцеві долучитися до провідних світових досягнень у царині не лише навчання, але й культури загалом.

Основні переваги навчання за кордоном:

  • диплом, який визнають у всьому світі;
  • можливість працевлаштування в будь-якій країні;
  • знання та практичні навички для відкриття й успішного ведення бізнесу;
  • досвід міжкультурного спілкування.

Двері британських вишів відкрито для всіх, однак без достатнього рівня володіння мовою, а також певної академіко-культурної підготовки, вступити до них дуже важко. На щастя, вибір підготовчих програм досить широкий: від стандартних мовних і академічних курсів для молоді до довгострокових програм на базі самих університетів.

Якщо ви деякий час провчилися в українському виші та хотіли би вступити до магістратури у Великій Британії або взагалі змінити спеціальність і вступити одразу на другий курс британського університету, слушне рішення знайдеться й для вас!

Пам’ятайте, що літо – найкращий час для того, щоб визначитися та розпочати підготовку.

Читайте в цьому розділі:

Навіть у найскрутніших ситуаціях, пов’язаних з вибором місця навчання або організацією поїздки до Великої Британії, ви можете розраховувати на нашу підтримку. Дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти. Зверніть увагу на те, які послуги ми пропонуємо клієнтам з-поза меж України.


Вища освіта в Англії

Вища освіта за кордоном стає дедалі популярнішою серед молодих людей у всьому світі. І це не дивно. Коротко кажучи, всі вигоди, які надає вища освіта за кордоном, можна звести до однієї: ширші можливості. Це і ширший вибір вишів, включаючи найкращі університети на землі, і маса варіантів для працевлаштування в різних країнах, і розширення горизонтів спілкування, і всі умови для вивчення іноземної мови, і знайомство з іншими культурами.

Крім того, вища освіта за кордоном тепер доступніша, ніж будь-коли. І справа не тільки у фінансовій стороні питання – навчання в хорошому західному виші може обійтися в добрячу суму, але воно і коштує того. Справа в тому, що сама можливість здобувати освіту за кордоном, колись примарна для жителів нашої країни, нині стала реальністю. Даній темі присвячують спеціальні виставки; виходять друком каталоги вишів з усією необхідною довідковою інформацією; досвідчені консультанти завжди готові прийти на допомогу вступникам.

Компанія «Бізнес-Лінк» пропонує вищу освіту у Великій Британії. Ми свідомо зробили вибір на користь однієї-єдиної країни і можемо сміливо стверджувати, що розуміємося на своїй темі дуже добре. Чому ж саме вища освіта в Англії? По-перше, саме тут знаходиться велика кількість провідних вишів світу: Оксфорд, Кембридж, Лондонська школа економіки тощо. По-друге, Великобританія – це батьківщина англійської, яка в наш час є ключовою мовою міжнародного спілкування, бізнесу та науки. По-третє, ця країна знаходиться набагато ближче до нас, ніж, наприклад, США, Канада, Австралія і Південно-Східна Азія.

Потрібно відзначити, що вся вища освіта у Великобританії – платна. Але за цим не дуже приємним фактом ховається черговий плюс. Британці сприймають університетське навчання як об’єкт для інвестицій. У вищу освіту в Англії вкладають гроші і студенти, і уряд, і найбільші роботодавці. Країна сприймає свій науковий потенціал як щонайважливіший економічний фактор. А роботодавці самі беруть участь у вихованні своїх майбутніх кадрів. І результати всіх цих капіталовкладень воістину вражають: відмінне оснащення, передові методики, стажування в різних частинах світу і найкращі місця у світових рейтингах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!