ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Середня освіта в Англії -> Триместр у британській школі-пансіоні

Триместр у британській школі-пансіоні

Bookmark and Share

 

Ви цікавитеся освітою в школах Великої Британії, але боїтеся відправляти дитину «в невідоме» на два роки або більше? В той же час ви розумієте, що коротка літня програма з вивчення англійської – це зовсім не те, що середня освіта? Ви хотіли б дати синові або дочці можливість повчитися в Англії два-три місяці пліч-о-пліч зі звичайними британськими школярами? Такі програми зазвичай не афішуються, але вони є.

Деякі школи серед партнерів «Бізнес-Лінка» згодні прийняти учня-іноземця на короткий термін, наприклад один або два триместри (загалом рік нараховує три триместри). Проте щоразу про це треба домовлятися індивідуально. Якщо ви цікавитеся такою можливістю, зв’яжіться з нашими менеджерами електронною поштою або за телефоном +38 044 494 20 80. Ми постараємося підібрати відповідну програму з урахуванням ваших побажань.

Короткостроковий курс навчання у школі-пансіоні практично не відрізнятиметься від стандартного – ні за ціною, ні за наповненням. Шкільні предмети в рамках GCSE, A-level або IB, заняття спортом і активне дозвілля, в разі потреби (і якщо школа надає такі послуги) – додаткові уроки англійської мови. Ціна навчання у британських школах в середньому становить £7000–10000 за триместр. Дати триместрів і канікул у різних школах можуть відрізнятися.

Орієнтовні дати триместрів на 2016/2017 навч. р.

  • 5 вересня – 16 грудня (короткі канікули з 30 жовтня по 3 листопада),
  • 6 січня – 30 березня (короткі канікули з 19 по 23 лютого),
  • 22 квітня – 14 липня (короткі канікули з 28 травня по 1 червня).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!