ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Для студентів -> Стипендії та гранти

Стипендії та гранти

Bookmark and Share

 

Велика Британія Велика Британія Велика Британія

Навчання у Великій Британії – задоволення не з дешевих. Завдяки величезному попиту на британську вищу освіту, вона завжди платна. У зв’язку з цим місцеві стипендії фактично являють собою знижки на навчання, що їх університет надає деяким студентам, що відзначилися. Як правило, заявку на отримання стипендії оформлюють уже в процесі навчання. Підставою для цього можуть бути академічні успіхи, досягнення у спорті або громадській роботі. Так чи інакше, якщо ви відчуваєте, що ваш виш може вами пишатися, сміливо вимагайте в адміністрації відповідну форму.

Отримати право на стипендію, поки ви ще не стали студентом, теж можливо. Так, деякі виші заради підвищення власного міжнародного престижу, пропонують невеликі стипендії всім вступникам-іноземцям. Крім того, університет може бути зацікавлений у наборі молодих людей з видатними здібностями в певній галузі, наприклад у фізиці чи математиці. Втім, тоді можливість отримати стипендію, швидше за все, не буде афішуватися – про неї можна буде дізнатися лише у приватному порядку, наприклад через агентство.

Гранти на навчання у Великій Британії надаються нечасто. Зате іноді вони включають повну вартість не тільки навчання, а й проживання і навіть перельотів. Щоб отримати такий грант, потрібно, по-перше, дізнатися про нього і, по-друге, пройти щонайжорсткіший конкурс. Головне джерело інформації – це Британська Рада. Зверніть увагу: гранти, як правило, орієнтовані на конкретну програму і спеціальність.

Нарешті, за відсутності фінансової підтримки з усіх цих джерел, ви можете спробувати знайти спонсора, тобто фонд або приватну компанію, яка погодиться сплатити за ваше навчання. Компанія, швидше за все, зобов’яже вас по закінченні навчання пропрацювати в ній протягом певного терміну. Щодо фондів, то їм потрібно бачити, яку конкретно користь дозволить вам освіта принести суспільству або природі. Все це необхідно описати в мотиваційному листі. Що чіткішими будуть ваші цілі, що краще ви зможете обгрунтувати необхідність саме цього курсу для їх досягнення, то вищими будуть ваші шанси на успіх.

Не забувайте, що, хай там про які знижки, стипендії або гранти йде мова, на них можуть претендувати тільки ті, хто стикається з реальними фінансовими труднощами. Якщо ж ви можете дозволити собі оплачувати навчання в повному обсязі, швидше за все, ні ваші добрі наміри, ні гарні оцінки не допоможуть вам добитися грошових поступок від вишів чи подарунків від освітніх фондів.

Корисні посилання

www.britishcouncil.org – Британська Рада (глобальний сайт).
www.educationuk.org – база даних щодо освіти у Великій Британії, в тому числі щодо стипендій.
www.chevening.org – сайт грантового фонду «Чівнінг».
www.ukcisa.org.uk – орган у справах іноземних студентів у Великій Британії.
www.cambridgetrusts.org – кембриджський стипендіальний фонд.
www.worldwidestudies.org – освітній проект Віктора Пінчука.

Актуальні стипендії від британських університетів

Історії успіху українських вступників

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!