ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Середня освіта в Англії

Середня освіта в Англії

Bookmark and Share

 

Сьогодні, коли перед українськими дітьми відкрито дороги до будь-яких шкіл світу, в багатьох батьків розбігаються очі. Куди відправити своє дитя: в Англію, Швейцарію чи Францію? І як дізнатися, в якій країні та якій школі з нього «зроблять людину»? Ми пропонуємо вам середню освіту в Великій Британії, адже саме цю країну можна без вагання назвати сучасною Меккою освіти.

«Ітон», «Гарроу», «Далвіч», «Мілфілд»  знамениті на весь світ англійські школи-пансіони, де вже не одне сторіччя виховують юних лордів, майбутніх державних діячів. Магія цих назв настільки сильна, що й українські батьки часом живуть мрією віддати свою памолодь у ці кузні еліти. Їх не можна не зрозуміти, адже всі батьки прагнуть для своїх дітей лише найкращого!

Вибір школи  дуже серйозний та відповідальний процес, що визначає не лише якість життя ваших сина або дочки на найближчі декілька років, але й часом їхню майбутню карєру та долю. Престижність є лише одним із факторів, які необхідно врахувати під час вибору школи в Англії. Якість навчання; спеціалізація; запропоновані види спорту та додаткових занять; місце розташування; філософська доктрина, що лежить в основі виховання; загальна атмосфера; величина школи та кількість іноземних дітей  усе це та багато іншого вам доведеться вивчити й зважити, щоб зрозуміти, чи ця приватна школа потрібна вашій дитині.

І навіть якщо ваш вибір виявиться майже ідеальним, важливо пам’ятати, що самостійно жити та вчитися у Великій Британії, тобто в іншій країні, перебуваючи в іншій культурі, далеко від батьків та спілкуючись чужою мовою, дуже непросто! Це вимагатиме від вас і ваших дітей характеру та витримки. Але ж ніщо цінне в цьому житті не дається задарма, чи не так?

Читайте в цьому розділі:

Навіть у найскрутніших ситуаціях, пов’язаних з вибором місця навчання або організацією поїздки до Великої Британії, ви можете розраховувати на нашу підтримку. Дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти. Зверніть увагу на те, які послуги ми пропонуємо клієнтам з-поза меж України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!