ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Для студентів -> Професійні курси в Англії

Професійні курси в Англії

Bookmark and Share

 

Під час літніх канікул, а також протягом навчального року багато британських вишів та коледжів проводять професійні курси для студентів з усього світу з різним рівнем початкової підготовки. Навчання може бути присвячено різним сферам професійної діяльності, як-от: бізнес, маркетинг, дизайн, образотворче мистецтво, мода, перукарська справа тощо.

Почасту програма подібного курсу містить у собі проходження практики на підприємствах або принаймні відвідання профільних компаній та організацій. Навчання провадиться англійською, тому від слухачів вимагається досить високий рівень володіння мовою. А втім, іноді організатор курсів надає можливість скористатися послугами перекладача.

Професійні курси в Англії – це шанс не лише глибше пізнати улюблену справу, але й зустрітися з колегами з різних країн, завести корисні та цікаві знайомства, обізнатися з прогресивними методами й технологіями, уживаними у вашій професійній сфері, і, нарешті, просто відвідати нову країну і гарно провести час.

Навіть у найскрутніших ситуаціях, пов’язаних з вибором місця навчання або організацією поїздки до Великої Британії, ви можете розраховувати на нашу підтримку. Дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти. Зверніть увагу на те, які послуги ми пропонуємо клієнтам з-поза меж України.

Навчальні курси та ціни на 2015 р.

школа

назва курсу

опис

вартість курсу

дати

Istituto Marangoni

Бізнес у сфері моди

Побудова бізнесу в сфері моди, дослідження ринків збуту, фактори успіху провідних брендів, просування колекції. Тривалість курсу – 3 тижні.

повний пакет – €5300,
без проживання – €3800

29 червня – 17 липня,
20 липня – 7 серпня,
17 серпня – 4 вересня

Модний імідж і стиль

Робота над створенням унікального стилю: від відображення настроїв в одязі до аксесуарів; отримання фінального образу, який фіксується на фото. Тривалість курсу – 3 тижні.

повний пакет – €5300,
без проживання – €3800

29 червня – 17 липня,
17 серпня – 4 вересня

The Language Centre, UAL

Англійська + архітектура

15 годин англійської + 15 годин занять за спеціалізацією на тиждень. Заняття за спеціалізацією проходять на базі коледжу St Martins. Необхідний щонайменше середній (Intermediate) рівень знання англійської. Досвід роботи у сфері архітектури необов’язковий. Тривалість курсу – 4 тижні. Проживання оплачується окремо – £120–250 на тиждень.

£1895

початок 6 липня, 3 серпня

Англійська + маркетинг та зв’язки з громадськістю

15 годин англійської + 7 годин занять за спеціалізацією на тиждень. Заняття за спеціалізацією проходять на базі Chelsea College of Art and Design. Необхідний щонайменше середній (Intermediate) рівень знання англійської. Досвід роботи у сфері маркетингу необов’язковий. Тривалість курсу – 4 тижні. Проживання оплачується окремо – £120–250 на тиждень.

£1460

початок 6 липня
 3 серпня, 1 вересня

London Corporate Training

Просунені навички у галузі продажів

Курс для директорів і менеджерів з продажу. Тривалість курсу – 2 тижні. Проживання в готелі оплачується окремо.

£3700

9–20 лютого, 11–22 травня, 17–28 серпня, 16–27 листопада

Управління трудовими ресурсами

Курс для спеціалістів із підбору персоналу. Включає такі теми, як рекрутинговий відбір, навички проведення співбесід та ін. Тривалість курсу – 1 тиждень. Проживання в готелі оплачується окремо.

£2350

2–6 березня, 1–5 червня,
7–11 вересня, 30 листопада – 4 грудня

St Martins Easter Courses

Вступ у дизайн упаковки

Курс забезпечує розуміння того, що таке дизайн упаковки, в чому його особливості, навіщо він потрібен і які критерії успішної роботи в даній галузі. Тривалість курсу – 4 дні. Проживання оплачується окремо – £21–91 за ніч.

£395

7–10 квітня

St Martins Summer Courses

Виготовлення прикрас для початківців

Оволодіння практичними навичками роботи над прикрасами, такими як свердління, шліфування, пайка, проста підгонка й обробка. З собою необхідно привезти спецодяг для занять. Тривалість курсу – 1 тиждень. Проживання оплачується окремо – від £140 на тиждень.

£495

13–17 липня, 3–7 серпня, 7–11 вересня

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!