ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Для студентів -> Вища освіта в Англії -> Про вищу освіту в Англії

Про вищу освіту в Англії

Bookmark and Share

 

Попит на британську освіту та її глобальний престиж неухильно зростають. Університети Великої Британії вважаються одними з найкращих у світі, тому щорічно безліч молодих людей з різних країн намагаються вступити до виша саме у Сполученому Королівстві. Це буває непросто, адже потрібно враховувати безліч нюансів і бути готовим до труднощів, пов’язаних із життям в іншій країні.

Вибір університету і спеціальності – це винятково відповідальний процес. Так, наприклад, у Великобританії при школах часто працюють спеціальні кар’єрні центри, що допомагають випускникам зорієнтуватися серед освітніх можливостей. Однак навіть при цьому за статистикою один із п’яти студентів не закінчує університет і не отримує диплом про вищу освіту! Причина – неправильно обрана спеціальність або невідповідний виш.

У даному розділі ви зможете знайти початкову інформацію про те, що таке британські університети, як вони влаштовані та які освітні можливості надають.

Читайте в цьому розділі:

Не забувайте, що нові й повні версії статей про навчання у вишах Великобританії ви можете прочитати в каталозі «Університети Великої Британії» на поточний рік. Замовити каталог можна просто на цьому сайті.

Крім того, ви можете прийти на виставку «Бізнес по-англійськи», яка проводиться в Києві щороку в жовтні, і особисто поспілкуватися з представниками британських вишів, які будуть брати в ній участь.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!