ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Середня освіта в Англії -> Про школи-пансіони Великої Британії

Про школи-пансіони Великої Британії

Bookmark and Share

 

Приватні школи-пансіони Англії (і ширше – Великої Британії) – це одні з найбільш престижних середніх навчальних закладів у світі. Й за цим престижем стоїть дуже багато!

Вихованці англійських шкіл досягають найвищих результатів у навчанні та в житті, стають відомими політиками, митцями, спортсменами. Навчання у школі-пансіоні відкриває перед юнаками і дівчатами двері провідних світових вишів.

Школи Великої Британії приділяють увагу не тільки звичним шкільним предметам, але й різноманітним спортивним і творчим заняттям. Щодо навчання, то його побудовано на рівноправному спілкуванні з учителем, умінні думати по-своєму і не боятися діяти. Тому саме британські школи-пансіони надають учням найбільш широкі можливості для розвитку.

У даному розділі ви зможете знайти початкову інформацію про те, що таке британські приватні школи, як вони влаштовані та як саме в них навчають і виховують дітей.

Читайте в цьому розділі:

Не забувайте, що нові та повні версії статей про шкільне навчання у Великій Британії ви можете прочитати в каталозі «Школи-пансіони Великої Британії» на поточний рік. Каталог розповсюджується безкоштовно, а замовити його можна просто на сайті.

Крім того, ви можете прийти на виставку британських шкіл-пансіонів, яка проводиться в Києві щороку в лютому, і особисто поспілкуватися з директорами та представниками приблизно 25 навчальних закладів із Великої Британії.

Якщо ви прийняли рішення вступати, але не впевнені, що зможете самі все організувати найкращим чином, дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!