ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Середня освіта в Англії -> Практичні поради вступникам

Практичні поради вступникам

Bookmark and Share

 

Вибір школи – надзвичайно складний процес. Якщо ви спробуєте знайти «найкращу» школу, то скоро переконаєтеся, що поняття «найкраща» дуже відносне. Кожна дитина унікальна, і потреби у дітей, відповідно, різні. Вам необхідно знайти не просто «найкращу» школу, а найкращу школу для вашої дитини. Чимало труднощів таїть і сама процедура вступу, і підготовка до поїздки у Велику Британію.

В даному розділі ви зможете знайти початкову інформацію про те, як вибрати один навчальний заклад з-поміж багатьох, як вступити до британської приватної школи, що потрібно врахувати і до чого заздалегідь підготуватися.

Читайте в цьому розділі:

Не забувайте, що нові та повні версії статей про шкільне навчання у Великій Британії ви можете прочитати в каталозі «Школи-пансіони Великої Британії» на поточний рік. Каталог розповсюджується безкоштовно, а замовити його можна просто на сайті.

Крім того, ви можете прийти на виставку британських шкіл-пансіонів, яка проводиться в Києві щороку в лютому, і особисто поспілкуватися з директорами та представниками приблизно 25 навчальних закладів із Великої Британії.

Якщо ви прийняли рішення вступати, але не впевнені, що зможете самі все організувати найкращим чином, дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!