ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Для студентів -> Вища освіта в Англії -> Підготовка і вступ

Підготовка і вступ

Bookmark and Share

 

Як вступити до англійського університету? Для мешканців України є декілька основних способів зробити це:

  • відучитися у британській середній школі, скласти іспити A-level, IB або Highers;
  • вивчити англійську, скласти іспит IELTS, замовити академічне дослідження, обрати університет і спробувати вступити безпосередньо;
  • пройти підготовчий курс, спеціально розроблений в Англії для зарубіжних студентів, як-от Foundation або Pre-Masters.

Вимоги до знання англійської для навчання в британському виші, природно, досить високі, хоча і можуть відрізнятися для різних вишів і спеціальностей. Так, для вступу на бакалаврат вам знадобиться володіти мовою на рівні не нижче IELTS 6.5, до магістратури – не нижче IELTS 7.0.

Існують спеціальні курси англійської для академічного навчання, мова також інтенсивно вивчається в рамках підготовчих програм Foundation і Pre-Masters. А тим, хто закінчив британську старшу школу (програми A-level, IB тощо), підтверджувати свій рівень знань за допомогою мовних іспитів не потрібно.

Читайте в цьому розділі:

Хоч би який шлях ви обрали, компанія «Бізнес-Лінк» готова надати вам усебічну підтримку. Середня освіта у Великобританії, курси англійської, підготовка до IELTS та інших мовних іспитів, академічне дослідження, підготовка до навчання у британських університетах – все це є в нашому наборі послуг.

Не забувайте, що ми також випускаємо каталог «Університети Великої Британії», який допоможе вам зорієнтуватися серед освітніх можливостей, які пропонує Туманний Альбіон. Замовити каталог можна просто на цьому сайті.

Крім того, ви можете прийти на виставку «Бізнес по-англійськи», яка проводиться в Києві щороку в жовтні, і особисто поспілкуватися з представниками британських вишів, які будуть брати в ній участь.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!