ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Ми любимо Англію -> Усе це Велика Британія -> Навчання в Англії – більше, ніж просто навчання

Навчання в Англії – більше, ніж просто навчання

Bookmark and Share

 

Під час навчання за кордоном дитина не просто засвоює певний обсяг знань. Ті самі знання в більшості випадків можна отримати й у своїй країні. Але за умови життя і взаємодії з людьми в іншій культурі, іншою мовою, самостійного вирішення безлічі побутових завдань вона отримує унікальну можливість побачити себе немовби збоку й усвідомити себе в контексті інакшого світосприйняття.

Крім того, долучення до такої культури, як британська (а вона є сьогодні однією з найбільш розвинених і впливових у світі), дає свої незаперечні переваги.

Прилучення до вікових традицій

Країна непорушних традицій і сучасних поглядів на життя, Британія відрізняється неймовірною терпимістю до всього нового і тремтливим ставленням до всього завойованого раніше. Тут мирно уживаються адвокати, які сидять у судах у перуках і мантіях, і прогресивні ідеї клонування; англіканська церква та панк-рок; доглянуті парки та ділові центри мегаполісів; старовинні замки з привидами і хмарочоси.

Сполучене Королівство, що неодмінно асоціюється з королівською родиною – невід’ємною частиною іміджу та історії країни, – заворожує своїми ритуалами, які не змінилися з плином часу. Так само, як і сотні років тому, біля воріт Букінгемського палацу відбувається врочиста зміна вдягненої в червоні мундири гвардійської варти. Так само сидить на мішку вовни спікер палати лордів, а захопленим туристам гіди показують чорних круків, що вподобали похмурі башти Тауера.

Британія – світовий лідер у галузі інновацій та винаходів

Про успіхи тієї чи іншої країни в галузі інновацій можна, зокрема, судити за кількістю Нобелівських премій, присуджених її вченим, письменникам і громадським діячам. Велика Британія подарувала світові 116 нобелівських лауреатів, це 30% від їхньої загальної кількості. 2010 р. з 11 вручених премій три дісталися британцям.

       

Ернест Резерфорд,
нобелівський лауреат у галузі хімії, 1908 р. Навчався в Кембриджському університеті.

Вінстон Черчилль,
нобелівський лауреат у галузі літератури, 1953 р. Навчався у школах «Сент-Джорджес», «Брансвік» і «Гарроу», а також у Королівській військовій академії в Сандгерсті.

«Міжнародна амністія» –
організація, вдостоєна Нобелівської премії миру, 1977 р. Заснована юристом Пітером Бененсоном, який навчався в Ітонському коледжі та Оксфордському університеті.

Роберт Едвардс,
нобелівський лауреат у галузі медицини, 2010 р. Навчався в Манчестерській центральній старшій школі, Бангорському й Единбурзькому університетах.

Кузня лідерів світового масштабу

Протягом століть Британія відпрацьовувала філософію та систему виховання еліти суспільства, лідерів та громадських діячів. Багато шкіл та університетів тут славляться вмінням правильно підготувати до життя майбутніх адміралів і прем’єрів, принців і міністрів. У всьому світі родини, що займають високе положення в суспільстві, віддають перевагу цим навчальним закладам і часто поміщають туди своїх дітей інкогніто, під псевдонімами.

Магатма Ганді,
духовний лідер індійської нації, автор концепції ненасильницького опору британському пануванню. Навчався в Лондонському університетському коледжі.

Маргарет Тетчер,
прем’єр-міністр Великої Британії в 1979–1990 рр. Вчилася в школі для дівчаток «Кестевен енд Грентем» і в Оксфордському університеті.

Білл Клінтон,
42-й президент США. Навчався в Оксфордському університеті.

Девід Камерон,
чинний прем’єр-міністр Великої Британії. Навчався в Ітонському коледжі та Оксфордському університеті.

Гораціо Нельсон,
англійський флотоводець, віце-адмірал. Навчався в Пастонській граматичній школі та школі ім. короля Едуарда VI.

Беназір Бхутто,
прем’єр-міністр Пакистану – двічі: у 1988–1990 і 1993–1996 рр. Навчалася в Оксфордському університеті.

Десмонд Туту,
англіканський архієпископ Кейптаунський, борець з апартеїдом, лауреат Нобелівської премії миру. Навчався в Кінгс-коледжі, Лондон.

Індіра Ганді,
прем’єр-міністр Індії – двічі: у 1966–1977 і 1980–1984 рр. Вчилася у школі для дівчаток «Бедмінтон» і Оксфордському університеті.

Лестер Пірсон,
прем’єр-міністр Канади в 1963–1968 рр., лауреат Нобелівської премії миру. Навчався в Оксфордському університеті.

Невілл Чемберлен,
прем’єр-міністр Великої Британії в 1937–1940 рр. Навчався у школі «Рагбі» і Бірмінгемському університеті.

Найприбутковіша інвестиція

Як сказав барон Клаус Мозер, «освіта коштує грошей. Невігластво – теж». Крім того, гроші, витрачені на освіту, мають тенденцію повертатися і приносити нові гроші. Більшість експертів згодні з тим, що саме інвестиції в британську освіту дають найвищий результат. Багато хто з найбільш високооплачуваних у світі підприємців, зірок кіно і шоу-бізнесу, спортсменів і письменників отримали освіту саме в Британіі.

     

Річард Бренсон,
відомий бізнесмен, один із найбагатших людей у Великій Британії. Навчався у школі «Стоу».

Кіра Найтлі,
англійська акторка. Навчалася в молодшій школі «Стенлі» та школі «Теддінгтон».

Девід Бекхем,
британський футболіст, один найбільш високо­оплачуваних футболістів у світі. Навчався в молодшій школі «Чейз Лейн» та школі «Чінгфорд Фаундейшен».

Шон Коннері,
шотландський актор, прославився виконанням ролі супершпигуна Джеймса Бонда.

Деніел Редкліфф,
англійський актор, виконавець ролі Гаррі Поттера в однойменному серіалі. Навчався у школі «Сассекс Хаус».

Одрі Гепберн,
англійська акторка, лауреат премії «Оскар». Вчилася у школі міс Рігден для дівчаток.

Близькість до культурних центрів Британії та Європи

Географічно сама Велика Британія є невеликою країною. Величезну культурну та історичну спадщину розміщено тут на досить компактній території, що вкупі з прекрасно розвиненою транспортною системою робить процес його освоєння дуже простим. Автомобілем, наприклад, з Лондона до Единбурга можна дістатися за 8 годин. За годину – до Оксфорда й Кембриджа, за дві – до Ковентрі й Ноттінгема, за 3,5 години до Манчестера.

Крім того, не варто забувати, що всього дві години поїздом відокремлюють Лондон від Парижа, три години – від Амстердама.

Шарлотта Бронте,
письменниця, одна з найвизначніших представниць англійської літератури першої половини XIX століття. Навчалася в Кован-Бриджській школі (нині молодша школа «Кастертон» у складі школи «Седбер»).

Володимир Набоков,
російський і американський письменник, поет, перекладач, літературознавець, ентомолог. Навчався у коледжі «Трініті» Кембриджського університету.

Редьярд Кіплінг,
англо-індійський письменник, нобелівський лауреат у галузі літератури, 1907 р. Навчався в коледжі «Юнайтед Сервісес».

Джордж Гордон Байрон,
англійський поет, щонайвизначніший представник європейського романтизму, національний герой Греції. Навчався у школі «Гарроу» та Кембриджському університеті.

_________________________________

Лондон, Манчестер, Лідс, Бірмінгем, Стоунхендж, Темза, Британський музей, Букінгемський палац, Шекспір, Ньютон, Леді Ді, бітли, вівця Доллі, свято квітів, футбол, серфінг, регата, паб, ланч, вівсянка, пудинг, чай з молоком... усе це Велика Британія.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!