ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Мовні програми для дітей

Мовні програми для дітей

Bookmark and Share

 

Вивчати англійську мову найліпше з раннього віку. Загальновідомо, що люди, яких із дитинства оточувало декілька мов, опановують їх вільно. Якщо надати дитині досить гарні умови навчання та викладачів, вона не лише говоритиме англійською, але й думатиме цією мовою.

А де ще можна знайти таких вчителів і таке оточення, окрім Великобританії – батьківщини англійської? Тут успішному навчанню сприяє все: і самі уроки, і позакласна програма, і спілкування з однолітками, і просто повсякденний обмін репліками в побуті. Дійсно, цілком очевидно, що англійська в Англії (або деінде у Сполученому Королівстві) – то є найбільш дієвий спосіб опанування мови для дітей.

Мовні школи та програми в Англії з’явилися більш як півсторіччя тому, і досвід у тутешніх викладачів нівроку. Курси для дітлахів, звісно, молодші за курси для дорослих, але й у цьому випадку їхня історія у деяких закладів налічує десятки років. Тож, якщо ви довірите свою малечу професіоналам, можете бути певні, що з нею не станеться нічого поганого.

Дивіться в даному розділі:

Певна річ, зручніше за все їздити до Великої Британії влітку, на канікулах. Тому більшість дитячих програм з вивчення англійської працюють лише о цій порі року. Широко розповсюдженою є практика, коли територія та встаткування школи-пансіону винаймається на літо організаторам мовних курсів. Вивчати англійську в стінах «палацу», зведеного, можливо, ще за Середньовіччя, ходити до класу галереями, завішаними старовинними портретами, по обіді проїжджатися верхи або грати в гольф – такі враження тут можуть забезпечити сповна.

Буває, що дитячі програми проводяться й у спеціально збудованих мовних центрах. Вони зазвичай коштують менше, але мають також інші переваги. Наприклад, деякі з цих курсів відкриті цілорічно, а проживання для учнів організується у британських сім’ях, що має неабияке значення для занурення в місцеву культуру.

Дуже широким у Великій Британії є вибір спеціалізованих курсів англійської, як-от: англійська для дітей та батьків, «англійська + футбол», «англійська + академічні предмети», підготовка до навчання у британській школі чи університеті, навчання вдома у викладача тощо.

Навіть у найскрутніших ситуаціях, пов’язаних з вибором місця навчання або організацією поїздки до Великої Британії, ви можете розраховувати на нашу підтримку. Дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти. Зверніть увагу на те, які послуги ми пропонуємо клієнтам з-поза меж України.

Навчальні курси та ціни на 2015 р.

школа

назва курсу

опис

ціни

дати

Astrum Colleges

Англійська + академічні предмети

Вік – 14–18 років. 10 уроків англійської на тиждень + уроки за вибраною спеціалізацією (медицина; мистецтво та дизайн; бізнес і фінанси; право, політологія та міжнародні відносини) + консультації щодо вступу до британських університетів. Початковий рівень англійської – не нижче IELTS 4.0. У середньому 8 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2 тижні. Проживання в резиденції, харчування (повний пансіон) і трансфери з аеропорту включено до вартості курсу.

£2500 за два тижні

початок 5 й 19 липня

Bede’s Eastbourne

Англійська + активне дозвілля

Вік – 6–11 років. 20 годин на тиждень (включаючи уроки англійської, тематичні заняття та роботу над навчальним проектом). Максимум 10 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Заїзди щонеділі. Проживання в резиденції та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу. За окрему платню можна замовити додаткову програму занять спортом: верхова їзда – £250 на тиждень; уроки плавання – £150 на тиждень.

2 тижні – £2060,
3 тижні – £3090,
4 тижні – £4120,
кожен наступний тиждень – £1030

28 червня – 8 серпня

Bell St Albans

Англійська + активне дозвілля

Вік – 11–17 років (улітку – з 10 років). 15 годин англійської на тиждень + спорт і активне дозвілля, навчальні тури, розваги. 1 дорослий співробітник на 6 дітей. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень. Заїзди щонеділі. Проживання в резиденції, харчування (повний пансіон) і трансфери з аеропорту включено до вартості курсу.

навесні та восени – £825 на тиждень,
влітку – £1025 на тиждень

22 березня – 2 травня, 31 травня – 29 серпня, 11 жовтня – 7 листопада

Brooke House College

Англійська + картинг

Вік – 12–17 років. 15 годин англійської + 10 годин картингу на тиждень. Максимум 12 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Заїзди щонеділі. Проживання в резиденції або в сім’ї та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£1100 на тиждень

5 липня – 30 серпня

Edinburgh School of English

Літній курс англійської для дітей (з проживанням у сім’ї)

Вік – 14–17 років. 15 годин англійської (20 уроків) на тиждень. Максимум 8 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2 або 3 тижні. Заїзди щонеділі. Проживання в сім’ї, харчування (повний пансіон) і трансфери з Единбурзького аеропорту включено до вартості курсу.

2 тижні – £1596,
3 тижні – £2394

28 червня – 1 серпня

Etherton Education

Підготовка до GCSE

Вік – 13–16 років. Навчання на базі Wellington College. 30 годин на тиждень, включаючи 3 години театральної майстерності, 9 годин англійської + вивчення академічних предметів англійською. Мінімум 6 годин виконання домашнього завдання під наглядом старших. Максимум 16 чоловік у групі. Тривалість курсу – 4 або 8 тижнів. Проживання в резиденції, харчування (повний пансіон) і трансфери з аеропорту включено до вартості курсу.

4 тижні – £4200,
8 тижнів – £8400

6 липня – 30 серпня

Harrow House

Англійська + спорт

Вік – 10–17 років. 15 годин англійської + 15 годин занять спортом (баскетбол, волейбол, гандбол, бадмінтон, міні-гольф, пінг-понг, плавання тощо) на тиждень + розваги та екскурсії. Максимум 16 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – один тиждень. Заїзди щосуботи. Проживання в сім’ї (лише з 14 років) або в резиденції та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£495 на тиждень

28 лютого – 2 травня

OISE Sherbourne Priors

Англійська для дітей цілий рік

Вік – 7–13 років. 22,5 години англійської на тиждень + заняття спортом, розваги та екскурсії. Максимум 8 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень. Проживання в резиденції, харчування (повний пансіон) і трансфери з аеропорту включено до вартості курсу.

1 тиждень – £1290,
2 тижні – £2410,
кожен наступний тиждень – £1170

початок щопонеді­лка

Pilgrims Bradfield College

Літній курс англійської для дітей

Розподіл за віком: 8–13 років, 10–17 років і 14–17 років. 15 годин на тиждень. Максимум 12 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2–8 тижнів. Заїзди 1, 16 липня та 13 серпня. Проживання в резиденції, харчування (повний пансіон) і трансфери з аеропорту включено до вартості курсу.

2 тижні – £2440,
3 тижні – £3660,
4 тижні – £4880,
5 тижнів – £6100,
6 тижнів – £7320,
8 тижнів – £9760

1 липня – 26 серпня

Regent Home Tuition

Англійська вдома у викладача

Вік – 11–17 років. Індивідуальні заняття з проживанням в сім’ї викладача. 15, 20 або 25 годин на тиждень. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень. Проживання в сім’ї викладача та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

15 годин – £1319–1600 на тиждень,
20 годин – £1687–2000 на тиждень,
25 годин – £2055–2400 на тиждень

початок щопонеді­лка

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!