ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Середня освіта в Англії -> Короткий словничок

Короткий словничок

Bookmark and Share

 

A-level (Advanced Level – «просунений рівень») – традиційний британський дворічний шкільний курс (16–17 років), за результатами якого видається сертифікат про повну середню освіту. В рамках його школярі вивчають щонайменше три предмети. Результати складання іспитів A-level враховуються при прийомі до університету.

Boarding school – школа-пансіон, навчальний заклад, де діти можуть і вчитися, і жити.

Co-educational school – школа зі спільним навчанням хлопчиків і дівчаток.

Common entrance (11+, 13+) – іспити, за результатами яких дітей переводять з молодшої до старшої школи (це може відбуватися в 11 або 13 років). Мають велике значення при вступі до деяких популярних шкіл, які приймають дітей лише з цього віку.

EFL (English as a Foreign Language – «англійська як іноземна мова»), або ESOL (English for Speakers of Other Languages – «англійська для носіів інших мов») – вивчення англійської як іноземної мови.

Exeat – «подовжений вікенд», що включає крім суботи та неділі ще й п’ятницю (або понеділок), час, коли учні можуть покинути школу, наприклад щоб погостювати у друзів.

Foundation Course – програма для іноземців із підготовки до вступу на 1-й курс університету. Як правило, має тривалість один академічний рік.

Gap year – вільний рік після закінчення школи і перед вступом до вишу, який випускники часто використовують, щоб попомандрувати, відпочити перед університетським життям, визначитися з майбутньою професією або присвятити час соціальній роботі та благодійності.

GCSE (General Certificate of Secondary Education – «загальний сертифікат про неповну середню освіту») – дворічний шкільний курс (14–15 років), на якому закінчується обов’язкова для всіх британців програма середньої освіти.

IB (повна назва International Baccalaureate Diploma Programme – «дипломна програма міжнародного бакалаврату») – дворічний шкільний курс (16–17 років), що являє собою альтернативу британському A-level. Учні вивчають 6 предметів, пишуть курсову роботу і займаються ще деякими видами діяльності. Після закінчення курсу вони отримують сертифікат про повну середню освіту європейського стандарту.

IELTS (International English Language Testing System – «міжнародна система тестування з англійської мови») – міжнародний тест на знання англійської. Результати вважаються дійсними два роки і відіграють важливу роль при прийомі до вишів у Великій Британії.

Private School, Independent School, Public School – приватна школа.

Single-sex school – школа тільки для хлопчиків або тільки для дівчаток.

Sixth Form (досл. «шостий клас») – останні два роки навчання в середній школі (17 і 18 років).

UCAS (Universities and Colleges Admission Service – «Національна служба прийому до університетів і коледжів») – онлайн-служба, через яку оформляються всі заявки на вступ до вишів у Великій Британії.

Оцінки:

  • A* – найвища оцінка з відзнакою,
  • A – «відмінно»,
  • В – «добре»,
  • С – «задовільно»,
  • D – «незадовільно».

Дану інформацію представлено для початкового ознайомлення. Нові та повні версії статей про шкільне навчання у Великій Британії ви можете прочитати в каталозі «Школи-пансіони Великої Британії» на поточний рік. Каталог розповсюджується безкоштовно. Якщо ви прийняли рішення вступати, дізнайтеся, як саме ми можемо вам допомогти.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!