ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Каталоги освіти у Великій Британії -> Каталог «Школи-пансіони Великої Британії»

Каталог «Школи-пансіони Великої Британії»

Bookmark and Share

 

 

Пропонуємо вашій увазі каталог «Школи-пансіони Великої Британії» на 2018 рік, в якому представлено елітні приватні заклади для дітей і підлітків від 7 до 20 років в найбажанішій для більшості батьків країні, сучасній Мецці освіти – Великій Британії.

 

ЗАМОВИТИ КАТАЛОГ ПРИВАТНИХ ШКІЛ-ПАНСІОНІВ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ 2018

 

Клікніть на зображення для перегляду в режимі слайд-шоу.

 

 

Про каталог

Для більшості сучасних відповідальних й успішних батьків вибір школи і типу освіти для їхніх дітей – надзвичайно важливий процес, що визначає не лише якість життя сина чи доньки на найближчі декілька років, але часом і їхню майбутню кар’єру та долю.

Сьогодні, коли перед українськими дітьми відкрито дороги до будь-яких шкіл світу, в багатьох мамів і татів розбігаються очі. Куди відправити «нащадка»: до Англії, Швейцарії, Франції? Та як дізнатися, в який саме школі з нього «зроблять людину»?

Даний каталог є одинадцятим виданням у серії, доповненим і переробленим. Перший каталог, виданий 2007 р., відразу ж набув неабиякої популярності та розійшовся протягом 2–3 місяців. Друге видання, 2008 року, містило інформацію вже про сорок шкіл і було видане великим тиражем – у п’ять тисяч примірників. Згодом каталог уже вміщував інформацію про 50–60 шкіл-пансіонів, а також про літні школи, опікунські та освітні агентства тощо.

Дев’ятнадцять років успішної роботи в освітянській галузі дозволили нам як видавцеві зібрати унікальну базу даних і систематизувати величезну кількість безцінної інформації. Сподіваємося, що вихід восьмого видання сприятиме подальшому зростанню поінформованості про британську освіту як в Україні, так і за її межами – скрізь, де наш каталог вже давно знають і цінують.

Каталог побудовано таким чином, щоб не тільки представити в чітко структурованому вигляді довідкову інформацію про школи, а й загострити вашу увагу на найбільш важливих моментах під час первинного вибору школи. За традицією ми продовжуємо збирати та аналізувати унікальні британські історії наших підлітків, розповідати про особливості кожної школи, про те, до чого варто підготувати себе заздалегідь.

Погортати декілька сторінок із каталогу

 

 

Вибір школи – винятково складний процес. Якщо ви спробуєте знайти найкращу школу, то скоро переконаєтеся, що поняття «найкраща» дуже відносне. Кожна дитина унікальна, й потреби в дітей, відповідно, різні. Вам необхідно знайти не просто найкращу школу, а найкращу школу для вашої дитини. Уважно ознайомтеся з матеріалами даного каталогу, зберіть максимум інформації про школи, які вам сподобалися, проконсультуйтеся з фахівцями. Тим не менш, фінальне рішення мусите прийняти саме ви. Тільки ви знаєте, що ж дійсно добре для вашого сина чи для вашої доньки. А даний каталог – лише інструмент у ваших руках.

У першому розділі ви знайдете загальну інформацію щодо британської освіти, її переваг та академічних стандартів. Ви познайомитеся з історією британських шкіл, їхніми типами та особливостями життя в пансіонах.

Другий розділ присвячено процесу вибору школи: критеріям відбору, розрахункові вартості навчання, організації ознайомчих поїздок. Короткий словничок допоможе вам зорієнтуватися в найбільш уживаних абревіатурах і термінах, що їх виковистовують як у рекламних матеріалах, так і на сайтах шкіл, а також в офіційних рейтингах.

Третій розділ являє собою набір рекомендацій від найбільш компетентних експертів із освіти у Великій Британії – директорів самих шкіл.

Четвертий розділ – це добірка найсвіжіших інтерв’ю з нашою молоддю, що закінчила школу у Великій Британії або навчається там зараз.

П’ятий розділ – основний у каталозі. Це і є список шкіл з їх детальним описом, контактною інформацією, картами та ілюстраціями. Важливо, що матеріал тут подано так, щоб читач міг уловити принципові відмінності між школами (академічні, релігійні, дисциплінарні та ін.) і вибрати оптимальний варіант – той, який підходить саме йому.

У шостому розділі ви знайдете інформацію про короткі літні програми на базі шкіл-пансіонів – відмінний спосіб підготувати дитину до академічного навчання.

Сьомий розділ познайомить вас із інститутом опікунства у Великій Британії та критеріями вибору опікунів.

Ви також знайдете в каталозі інформацію про рекомендовані нами агентства з країн близького зарубіжжя (восьмий розділ), які допоможуть вам як у попередній підготовці дитини до навчання за кордоном, так і в організації самих поїздок, а також відомості про партнерські організації (дев’ятий розділ).

 

ЗАМОВИТИ КАТАЛОГ ПРИВАТНИХ ШКІЛ-ПАНСІОНІВ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ 2018

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ


Отправить запрос

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!