ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Мовні програми для дітей -> Англійська в міжнародних коледжах

Англійська в міжнародних коледжах

Bookmark and Share

 

Оскільки попит на освіту в Великій Британіі дуже високий, а вступити до школи-пансіону іноземним дітлахам може бути непросто, для них тут відкриваються спеціальні міжнародні навчальні центри. Такий центр може являти собою або підрозділ у складі школи, або окремий коледж, або навіть мережу навчальних закладів.

Важливою складовою роботи міжнародних коледжів є навчання англійської мови. Тут приймають і тих, хто тільки починає вчити англійську, і тих, хто прагне поліпшити свій рівень знання мови перед початком навчання.

Іноді англійська школа-пансіон погоджується прийняти дитину на навчання лише за умови, що вона попередньо пройде курси мови, можливо, в поєднанні з вивченням академічних предметів англійською. В такому випадку міжнародний центр може пристосувати програму до всіх наявних вимог.

У міжнародних коледжах діти зазвичай активно займаються англійською та іншими предметами, їх знайомлять з британським стилем освіти, дають можливість звикнути до обстановки, в якій від учнів очікується більша самостійність.

Підготовчі курси налічують приблизно двадцять годин англійської мови на тиждень. При цьому акцент робиться на читанні, письмі, слуханні, розвиткові розмовних навичок, вивченні британської культури і перегляді фільмів англійською мовою. Учні також можуть вивчати предмети зі шкільної програми.

В рамках мовної підготовки багато центрів пропонують своїм вихованцям скласти мовні іспити, результати яких офіційно підтвердять їхні знання. Найбільш розповсюдженими є Кембриджські іспити та IELTS. Їх визнано в усьому світі, а їхні результати можуть розглядатися при прийомі до шкіл, університетів та на роботу до британських і міжнародних компаній.

Важливою перевагою дитячих курсів англійської в деяких міжнародних коледжах є можливість займатися не тільки на літніх канікулах, але й в інший час.

Навчальні курси та ціни на 2017 р.

школа

назва курсу

опис

ціна на тиждень

дати

Brooke House College

Англій­ська + британська культура

Вік – 10–17 років. 15 годин англійської + 12 годин уроків із британської культури на тиждень. Максимум 12 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

до 13 серпня – £885,
з 13 серпня – £835

2 липня – 27 серпня (заїзди щонеділі)

Англій­ська + верхова їзда

Вік – 10–17 років. 15 годин англійської + 10 годин верхової їзди на тиждень. Максимум 12 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

до 13 серпня – £1000,
з 13 серпня – £950

2 липня – 27 серпня (заїзди щонеділі)

CATS College

Підготовка до вступу до «Окс­бриджу»

Вік – 15–17 років. Курс для іноземних учнів, які прагнуть вступити до одного з провідних британських вишів, такого як Кембриджський, Оксфордський, Даремский університети, Лондонська школа економіки, Лондонський університетський коледж тощо. До програми входять вивчення англійської та академічних предметів англійсьскою (хімія, математика, економіка, політологія), розвиток «уміння вчитися», семінари та майстер-класи щодо вступу до найкращих вишів, пробні співбесіди, відвідування університетів. Початковий рівень англійської – не нижче IELTS 5.0. У середньому 12–15 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2 або 3 тижні. Проживання, харчування (повний пансіон) і трансфери з аеропорту й назад включено до вартості курсу.

£1100

25 червня – 15 липня
(двотиж­невий курс почина­єтся 2 липня)

Harrow House

Англій­ська + спорт

Вік – 10–17 років. 15 годин англійської + 15 годин занять спортом (баскетбол, волейбол, гандбол, бадмінтон, міні-гольф, пінг-понг, плавання тощо) на тиждень + розваги та екскурсії. Максимум 16 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – один тиждень. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£535

11 березня – 6 травня

Англій­ська + активне дозвілля та екскурсії

Вік – 10–17 років. 15 годин англійської + 15 годин активного дозвілля та екскурсій (пляжні ігри, плавання, боулінг, відвідування океанаріуму, міні-олімпіади тощо) на тиждень + розваги та додаткові екскурсії на вихідних. Максимум 16 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – один тиждень. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£615

11 березня – 6 травня

OISE Newbury Hall

Навчальна програма «Ньюбері Голл»

Вік – 13–17 років. 27 годин на тиждень. У програмі: уроки академічної англійської та академічних предметів (математика, природничі науки, образотворче мистецтво і розвиток художнього смаку, економіка, бізнес, історія, географія, психологія, філософія, політологія та глобальні перспективи), розвиток соціокультурної компетенції (питання етики, зіставлення культур, славетні мислителі, критика і ЗМІ, етикет і асертивність, кар’єра). Програма коректуєтся з урахуванням потреб учня. Максимум 8 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень. Проживання, харчування (повний пансіон) і трансфери з аеропорту й назад включено до вартості курсу.

1 тиждень – £1445,
2 тижні – £1360,
3–11 тижнів – £1335

початок щопоне­ділка

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!