ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ АГЕНТСТВО
АНГЛИЯ. ЭКСКЛЮЗИВНО
Образование в Великобритании,
английский в Англии,
средние школы, высшее образование,
бизнес-программы, тренинги в Англии
+(38044) 494 2080 написать на имейл
Дітям -> Мовні програми для дітей -> Англійська на базі університетів в Англії

Англійська на базі університетів в Англії

Bookmark and Share

 

Літні курси англійської на базі університетів – це прекрасна можливість для підлітків підготуватися до майбутнього академічного навчання, освіжити свої знання англійської мови та просто відпочити.

Дайте вашій дитині можливість відчути британське студентське життя на смак. Адже, проживаючи і навчаючись в університетських містечках найкращих британських університетів, підлітки не тільки покращують свій рівень володіння англійською, а й приміряють на себе британську модель вищої освіти.

Спілкування з однолітками-іноземцями, триразове харчування, насичена позакласна програма, екскурсії університетом і повний набір спортивних заходів забезпечать прекрасний досвід будь-якому підлітку, якому вже скоро доведеться жити і працювати в умовах глобальної економіки.

Навчальні курси та ціни на 2017 р.

школа

назва курсу

опис

ціни

дати

Ardmore University of Bath

«Академія гольфу»

Вік – 12–17 років. Навчання на базі Батського університету. 20 уроків (15 годин) англійської + 12 годин тренувань із гольфу на тиждень + розваги та екскурсії. Максимум 15 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£914 на тиждень,
13 ночей – £1715

2–30 липня (заїзди щонеділі)

BSC Oxford Brookes University

Підготовка до IELTS

Вік – 14–17 років. Навчання на базі Оксфордського університету ім. Дж. Брукса. 23 години на тиждень. Максимум 15 чоловік (загальна англійська) або 12 чоловік (підготовка до IELTS) у групі. Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£915 на тиждень

2 липня – 5 серпня (заїзди 2, 16, 23 липня)

Bucksmore Oxford

Оксфорд­ська поглиблена навчальна програма

Вік – 16–19 років. Навчання на базі Оксфордського університету. Вивчення обраних академічних предметів (10 годин на тиждень) + уроки по SAT або IELTS (за бажанням) + семінари тощо. Предмети: вступ до англійського та європейського права, імперії та революції, історія мистецтв, кінознавство, макро- та мікроекономіка, маркетинг і реклама, міжнародний бізнес-менеджмент, основи філософії, письменницька майстерність, політика та міжнародні відносини, психологія, п’єси Шекспіра та єлизаветинська Англія тощо. Максимум 6 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2 або 4 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£1590 на тиждень

2–29 липня (заїзди 2 і 16 липня)

Kaplan Interna­tional English

Англійська на канікулах (Bourne­mouth University)

Вік – 14–17 років. Навчання на базі Борнмутського університету. 20 уроків (15 годин) англійської на тиждень. Максимум 15 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень (6 ночей). Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

1 тиждень – £580–745,
2 тижні – £1160–1490,
3 тижні – £1740–2235,
4 тижні – £2320–2980

25 червня – 5 серпня (заїзди щонеділі)

St Giles Interna­tional

Літній курс англійської (University of Cambridge)

Вік – 14–17 років. Навчання на базі Кембриджського університету. 25 уроків (20,8 години) на тиждень + заняття спортом, розваги та екскурсії. Програма може включати підготовку до іспитів або підготовку до британських університетів (5 годин на тиждень). Максимум 12 чоловік у групі. Мінімальна тривалість курсу – 2 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£1335 на тиждень

2 липня – 6 серпня (заїзди щонеділі)

Stafford House Study Holidays

Літній курс англійської (Brunel University)

Вік – 14–17 років. Навчання на базі Університету ім. Брюнеля. 15 годин (20 уроків) на тиждень + розваги та екскурсії. Максимум 16 чоловік у групі. Тривалість курсу – 2–4 тижні. Проживання та харчування (повний пансіон) включено до вартості курсу.

£933 на тиждень

17 червня – 10 вересня

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Комментарии
Сообщение*
РегистрацияАвторизация
   
 


Форма авторизаций на сайте

   Закрыть
Забыли пароль?
Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь!