2008

3 і 4 грудня 2008 р. в Києві, в готелі Radisson SAS, пройшли унікальні заходи, присвячені всім аспектам глобалізації сучасного бізнесу, необхідності працювати з використанням англійської мови та навчальним програмам у Великій Британії: виставка-конференція для корпоративних клієнтів «Бізнес по-англійськи 2008» та VIP-прийом для керівників компаній у резиденції посла Великої Британії.

Організатори

Освітнє агентство «Бізнес-Лінк» за підтримки посольства Великої Британії в Україні, Європейської Бізнес-Асоціації, Business English UK і Британської Ради. Гостей приймав готель Radisson SAS.

Учасники

Відвідувачі та гості

На виставці було представлено такі школи та компанії:

Незважаючи на те що виставка проходила лише півдня, її встигли відвідати понад 400 осіб! Серед них – керівники та власники компаній, менеджери різного рівня, HR-директори і фахівці, молоді маркетологи, фінансисти, IT-фахівці, юристи, фахівці в різних виробничих галузях, журналісти, працівники громадських організацій, викладачі.

Із презентаціями про досвід навчання співробітників у Великій Британії виступили Олександр Кучеренко (Raiffeisen Bank Aval), Андрій Ющенко (Siemens Ukraine) та Ірина Попова (British American Tobacco Ukraine).

Гостей вітали Тетяна Самборська, керуючий партнер компанії «Бізнес-Лінк», і Тоні Хаббард, заступник директора Британської Ради в Україні.

VIP-прийом у резиденції посла Великої Британії

По завершенні виставки, 14 жовтня, в резиденції посла Великої Британії в Україні відбувся великий прийом, в якому взяли участь понад 60 керівників та перших осіб українських і міжнародних компаній.

Безкоштовні програми для українців

В рамках виставки та прийому вісім спонсорів розігрували призи – безкоштовні програми і послуги.

спонсор приз
«Бізнес-Лінк» 2 авіаквитка в обидва кінці до Великої Британії та 2 тижні проживання в Англії
Canterbury Language Training 1 тиждень навчання в Кентербері
Inlingua Cheltenham 1 тиждень навчання в Челтнемі
MLS International College 1 тиждень навчання в Борнмуті
Oxford Executive Business English 1 тиждень навчання в Оксфорді
Kaplan Aspect 1 тиждень навчання в будь-якому місті, де є школа Kaplan Aspect
International House 2 тижні навчання в Лондоні
Kyiv Post 4 річних підписки на газету Kyiv Post

Переможцями стали:

Читайте про враження щасливчиківДокладніше