2009

Виставка стає щорічною

Оскільки 2008 року виставка «Бізнес по-англійськи» викликала величезний інтерес із боку як київського корпоративного світу, так і широкого загалу, ми вирішили повторити цей успішний досвід. 14 жовтня 2009 р. в Києві відбулася друга виставка-конференція «Бізнес по-англійськи 2009».

«Вражає, що цього року захід зібрав набагато більше людей, ніж торік», – зазначив посол Великої Британії Лі Тернер, виступаючи на урочистому відкритті. І це вселяє надію на те, що, ставши щорічною виставкою, «Бізнес по-англійськи» зможе реально сприяти якнайшвидшій інтеграції України в європейське та світове ділове середовище.

 

Організатори

Освітнє агентство «Бізнес-Лінк» за підтримки посольства Великої Британії в Україні, Business English UK і Британської Ради. Гостей приймав готель Radisson SAS.

Учасники

У заході взяли участь представники одинадцяти британських мовних шкіл і тренінгових компаній:

Відвідувачі

Виставку відвідали близько 500 осіб, з яких:

Удруге виставка засвідчила величезний інтерес українців до британського досвіду і британських програм, а також непохитну готовність учитися та інвестувати у знання чималі гроші, незважаючи на кризу й важкі часи. Єдиним обмежувальним фактором тут є фінансовий. На жаль, більше 90% професіоналів, що виїжджають на навчання до Великої Британії, змушені оплачувати своє навчання самостійно, незважаючи на те що компанії, в яких вони працюють, безпосередньо зацікавлені у зростанні їхнього професіоналізму.

Програма семінарів

Наша мета – всіляко сприяти процесу освоєння європейського досвіду в галузі вищої освіти та професійного навчання. Тому ми активно залучаємо керівників і HR-фахівців компаній до обговорення тем інвестування в персонал і поширюємо досвід підготовки спеціалістів британцями в інших європейських країнах. В рамках виставки було організовано спеціальний семінар для HR-менеджерів, присвячений питанням корпоративного навчання в умовах кризи. Серед почесних гостей, які взяли участь у дискусіях, були пан Надір Шейх, голова правління «Сітібанку», пан Андрій Ющенко, директор департаменту компанії «Сіменс Україна», пані Лариса Зайцева, HR-менеджер компанії JTI.

На інших семінарах було порушено такі теми, як «Особливості підготовки спеціалістів і бізнесменів», «Переваги навчання у Великій Британії», «Переваги та особливості навчання у британських університетах».

Спеціальний гість із британської некомерційної організації One Young World Олівер Стейсі підняв тему залучення молодих лідерів до роботи на міжнародному рівні і вирішення глобальних проблем. На прес-конференції, що зібрала близько 30 журналістів, він розповів про унікальний міжнародний молодіжний форум, який відбудеться в лютому 2010 р. в Лондоні.

VIP-прийом у резиденції посла Великої Британії

По завершенні виставки, 15 жовтня, в резиденції посла Великої Британії в Україні відбувся великий прийом, в якому взяли участь понад 90 керівників та перших осіб українських і міжнародних компаній. Це ті люди, без яких не ухвалюється жодне стратегічне рішення про навчання, особливо за кордоном, і без яких рідко затверджуються бюджети. Саме топ-керівники, головні стратеги будь-якого бізнесу, формують корпоративного культуру навчання і визначають його напрямки.

Безкоштовні програми для українців

Завдяки підтримці наших британських партнерів ми розіграли сім безкоштовних навчальних курсів; одна зі шкіл надала знижку на навчання всім, хто зареєструється до кінця 2009 р.; а «Бізнес-Лінк» додатково розіграв серед переможців два бонус-пакети (безкоштовний переліт і проживання в Англії).

спонсор приз переможець
«Бізнес-Лінк» 2 пакети: тижневе проживання в Англії + авіаквиток Київ – Лондон – Київ Севіндж Гулієва, «ДЦ Україна»;
Ольга Крамаренко, Europe Development Company
Ceran UK 1 тиждень проживання і навчання за програмою executive у Шерборні Едуард Розенблат, JSCB Forum
Chichester College 2 тижні навчання в Чичестері Ганна Радько, StaffVision
Eurocentres 2 тижні навчання в Лондоні або Кембриджі Ольга Усачова, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту
ILS English 1 тиждень навчання у Ноттінгемі Севіндж Гулієва, «ДЦ Україна»
Inlingua Cheltenham 1 тиждень навчання в Челтнемі Вікторія Царик, Universal Bank
Kaplan Aspect 1 тиждень навчання в одному з десяти місць у Великій Британії Віталій Бурнус, PRA International
Southbourne School of English 2 тижні навчання в Борнмуті Ольга Крамаренко, Europe Development Company
St Giles International знижка 5% на навчання, безкоштовна реєстрація всі, хто зареєструється з моменту початку виставки до кінця 2009 р.

Ще 10 осіб отримали призи від наших партнерів: уроки гольфу і заняття в елітному фітнес-центрі «Гран Прі».

 Докладніше