2010

Третій рік поспіль

Щороку виставка «Бізнес по-англійськи» стає все більш популярною. Цього року нам навіть довелося «переїхати» до більш просторого готелю «Хаятт», щоб умістити всіх охочих зустрітися з представниками британських університетів, коледжів і мовних шкіл.

«Ми зі свого боку спостерігаємо в Україні неухильне зростання інтересу до вивчення англійської мови, – зазначив на відкритті виставки представник Британської Ради в Україні пан Джон Глендіннінг. – Незалежно від криз і фінансових проблем число українців, які виїжджають на навчання до Великої Британії, а також тих, хто вивчає англійську в нас, у Британській Раді, стрімко зростає».

«Велика Британія є світовим лідером у багатьох галузях, і освіта – одна з них. Ми раді, що нам є що запропонувати іншим країнам, зокрема Україні. Тому британське посольство в Україні всіляко підтримує освітні організації, які приїжджають сюди, щоб поділитися своїм досвідом і відібрати для себе учнів. Ми також завжди раді співпраці з „Бізнес-Лінком“ та з задоволенням підтримуємо їхні починання», – підкреслив голова комерційного відділу британського посольства в Україні пан Ніл Калленз.

Організатори

Виставку було організовано освітнім агентством «Бізнес-Лінк» за підтримки посольства Великої Британії в Україні, Британської Ради, британської асоціації акредитованих мовних шкіл English UK і асоціації мовних шкіл, що пропонують курси ділової англійської, Business English UK. Гостей приймав готель Hyatt Regency Kyiv.

 

 

Учасники

У порівнянні з минулими роками формат заходу було розширено – в ньому взяли участь представники не лише мовних шкіл і тренінгових компаній, але й британських університетів і коледжів.

У виставці взяли участь такі навчальні заклади:

«Виставку було дуже добре організовано, атмосфера була дуже привітною, і взагалі Doing Business in English можна назвати найкращою виставкою з усіх, в яких мені довелося коли-небудь брати участь».

Луїза Магнус, директор лондонської мовної школи Linguacentre

«Чудовий захід. Я зустрівся з великим числом цікавих і по-справжньому зацікавлених потенційних учнів».

Маркус Аткінсон, менеджер із міжнародного маркетингу освітньої групи Study Group

«(У порівнянні з минулими виставками) це величезний крок уперед, судячи з кількості і якості відвідувачів. Нове місце проведення навіть краще, ніж раніше. Чудовою ідеєю було організувати тематичні презентації».

Марк Вейстелл, старший партнер Accent International

«Захід був дійсно вартий того, щоб приїхати до Києва. Відмінна організація і підтримка».

Айван Робертс, голова міжнародного відділу Bangor University

«Це була надзвичайно професійно організована, інформативна та приємна подія. Cpacuba boлwoй!».

Нік Черкас, завідувач навчальною частиною Bloomsbury International

Відвідувачі

 

Виставку відвідали понад 500 осіб, з яких:

Програма семінарів

Особливий інтерес цього року викликали семінари, присвячені всім аспектам вищої освіти, мовного і професійного навчання в Англії. В аудиторії просто не вистачало місць, незважаючи на те що всі вони проводилися англійською мовою без перекладачів. «Стоячі місця» вздовж стін і в проходах також були зайняті. Демо-тренінги, майстерність публічних виступів, вимоги до абітурієнтів при вступі до топ-вишів, як упоратися з культурним шоком, – ось далеко не повний список тем, порушених нашими британськими гостями. В цілому програма тривала майже вісім годин із п’ятихвилинними перервами.

Безкоштовні програми для українців

Безкоштовний тур до Англії для менеджерів, які навчають свої команди
В рамках виставки представниця британської асоціації Business English UK Сара Ван презентувала безкоштовний ознайомчий тур до Великої Британії для менеджерів середньої та вищої ланки, що відповідають за навчання і професійний розвиток співробітників у компаніях і організаціях. Тур, запланований на 20–26 березня 2011 р., пропонує компаніям, які піклуються про професійне зростання співробітників і готові інвестувати в їхнє навчання, відвідати декілька навчальних закладів і взяти участь у демо-програмах.

Розіграш безкоштовних курсів в Англії
Як завжди, завдяки підтримці наших британських партнерів ми розіграли декілька безкоштовних навчальних курсів.

 

Ось кому цього року поталанило.

спонсор приз переможець
Accent International 1 тиждень вивчення англійської в графстві Девон із проживанням Григорій Іллєнко, банк «Форум»
Bellerbys College 2 тижні навчання Віталій Тритько,
«Правекс-банк»
Inlingua Cheltenham 1 тиждень вивчення англійської в Челтнемі з проживанням Тетяна Губацька,
корпорація «Бізнес-Майстер»
London College of Commerce 3 місяці навчання в Лондоні Володимир Алаєв,
«Кредитпромбанк»
Pilgrims English Language Courses 1 тиждень вивчення англійської в Кентербері з проживанням Діна Кибалка,
Українська торгова гільдія

 Докладніше