2011

Виставка для тих, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар’єри

Четвертий рік поспіль освітнє агентство «Бізнес-Лінк» проводить спеціалізовану виставку «Бізнес по-англійськи». Ця виставка має дві принципові особливості, які відрізняють її від подібних освітніх заходів. Перш за все, всі 25 запрошених навчальних закладів представляють лише британську освіту.

Організатори виставки

Виставку було організовано освітнім агентством «Бізнес-Лінк» за підтримки посольства Великої Британії в Україні та Британської Ради. Партнер із прийому гостей – готель «Хаятт Рідженсі Київ».

Учасники

У виставці взяли участь такі навчальні заклади:

Мовні школи:

Мовні школи преміум-класу:

Коледжі:

Вищі навчальні заклади:

«Приємно здивований поінформованістю студентів. Дуже гарна виставка з чудовою організацією. Було декілька чудових моментів, наприклад розіграш безкоштовних призів».

Стів Філліпс, директор школи Internexus, Regent’s College

«Я розумію, що „післяшкільна освіта“ не дуже популярна в Україні, але я рада, що „Бізнес-Лінк“ працює над просуванням і цього напрямку. Мене вразив професіоналізм організаторів і їхній ентузіазм щодо освіти у Великій Британії».

Сара Гор, директор із міжнародного розвитку Stevenson College, Edinburgh

«Професійна виставка для професіоналів. Якщо ви продовжуватимете пропонувати мені можливість проводити презентації для HR-менеджерів, я з задоволенням приїжджатиму. Я це дуже ціную. Щиро дякую».

Марк Вейстелл, директор і власник Accent International

«Поліпшення в організації (в порівнянні з минулим роком) і підвищення рівня потенційних клієнтів очевидні. Я відчуваю, що „Бізнес-Лінк“ – це добре організована і цілеспрямована компанія, яка працює старанно і ефективно для отримання найкращого результату для клієнта і для нас як партнерів. Ще одна приголомшлива виставка».

Девід Ерровсміт, директор Inlingua Cheltenham

«Відмінно – вітаю!»

Катажина Вайс, координатор із маркетингу University of Central Lancashire

Відвідувачі

 

Виставку відвідали майже 700 осіб, серед яких:

Почесні гості та партнери

 

Презентації та семінари

Увесь день паралельно з виставкою в двох залах проходили семінари англійською мовою. Ведучі – британці. Серед них – директори та власники компаній, директори міжнародних відділів університетів, директори з навчання. Багато учасників виставки заздалегідь планували відвідування заходу так, щоб у першу чергу відвідати той чи інший семінар, взяти участь в майстер-класах, дізнатися про можливості вступу до британського вишу.

Зустріч із випускниками британських вишів

Особливий інтерес викликав семінар «Мій досвід навчання у британському університеті», який провели випускники провідних англійських вишів – Оксфордського, Ворикського університетів і Лондонської школи економіки та політичних наук. Навіть після закінчення офіційної частини семінар «тривав» у виставковому холі. Слухачі ніяк не хотіли відпускати тих, хто вже пройшов цей шлях і з задоволенням ділився своїм досвідом навчання у Великій Британії.

Спеціалізований семінар для HR-фахівців

 

Професійні консультації 

Безкоштовні програми для українців

Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити навчальні програми у Великій Британії більш доступними для молодих українців. Щороку з нашою допомогою 10–15 осіб отримують можливість навчатися в Англії практично безкоштовно. Частину поїздок і програм ми фінансуємо самі. Іншу частину оплачують наші британські партнери, за що ми їм дуже вдячні.

Розіграші інших безкоштовних програм регулярно проводяться серед наших блогерів, а також серед відвідувачів наших освітніх заходів.

Ось імена переможців розіграшів на виставці «Бізнес по-англійськи 2011».

переможець

школа

приз

Іван Синяков,
«Укрексімбанк»
Accent International 1 тиждень вивчення ділової або спеціалізованої англійської в графстві Девон із проживанням
Леся Матросова,
PricewaterhouseCoopers LLC
Regent’s College London 2 тижні навчання
Олександра Кириєнко,
страхова компанія «Брокбізнес»
Inlingua Cheltenham 1 тиждень курсу професійних навичок англійською в Челтнемі з розважальною програмою
Ольга Усачова,
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту
Melton College, York 2 тижні вивчення англійської в Йорку
Тетяна Діброва,
студентка Національного транспортного університету
Canterbury Language Training 1 тиждень вивчення англійської в Кентербері, включаючи обіди з викладачами

 Докладніше