2012

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА БРИТАНСЬКОЇ ОСВІТИ

для тих, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар’єри

Бизнес по-английски 2012 Вже стало традицією, що кожного жовтня освітнє агентство «Бізнес-Лінк» привозить до України представників британських університетів, коледжів і мовних шкіл.

Британські професори, тренери, маркетологи і директори навчальних закладів з’їжджаються до Києва, щоб зустрітися з молодими й амбітними українцями, охочими реалізувати себе професійно не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні.

Трохи статистики

Британських університетів – учасників виставки: 14.
Британських мовних шкіл – учасників виставки: 11.
Коледжів – учасників виставки: 4.

Британських представників, які працюють на виставці: 32 особи.
Відвідувачів: 965 осіб.
Кількість семінарів у рамках виставки: 10.
Кількість слухачів на кожному семінарі: від 60 до 120 чоловік.

Як це було…

Британці в Києві 

Бизнес по-английски 2012 Бизнес по-английски 2012 Бизнес по-английски 2012

Ось уже п’ятий рік поспіль на жовтневу виставку «Бізнес-Лінка» з’їжджаються представники британських навчальних закладів. Серед них – університети (імениті й не дуже); коледжі, що пропонують підготовчі програми; мовні школи преміум-класу для топ-менеджменту і найрізноманітніші за ціною та форматом курси англійської для студентів і професіоналів.

На виставці можна отримати персональну пораду і відповідь практично на будь-яке запитання: програми, процедури вступу, методика навчання, форми оплати, знижки тощо.

Не лише українці шукають можливості повчитися у Британії, але й британці шукають «своїх» учнів, хай то випускник школи або новоспечений заступник міністра. Що може бути важливішим і ефективнішим за живу зустріч? Такі зустрічі на наших виставках вже круто змінили не одну долю та кар’єру!

2012 року на виставці було представлено: Bournemouth University, BPP University College, University of Exeter, Oxford Brookes University, University of Kent, Brunel University, Kaplan International Colleges, Bellerbys College, Accent International, Pilgrims, OISE, Homelingua, St Giles International та ін.

Дивіться повний список учасників виставки

Дивіться відгуки учасників про виставку

Відвідувачі виставки

Посетители выставки Посетители выставки Посетители выставки

Виставка традиційно привертає увагу найбільш інтелектуальної, активної й амбітної частини української молоді. Половина з них – представники корпоративного світу: молоді професіонали, менеджери і керівники. Друга половина – студенти українських університетів і випускники шкіл, які готуються вступати до британських вишів. 2012 року нас відвідало близько тисячі чоловік. З них:

29% – молоді професіонали,
20% – студенти,
14% – керівники компаній,
13% – менеджери середньої ланки,
8% – викладачі,
6% – школярі,
10% – інші (батьки, приватні підприємці, представники турфірм, преса тощо).

Почесні гості та партнери

Почетные гости и партнеры Почетные гости и партнеры Почетные гости и партнеры

Незважаючи на ранній суботній ранок, нашу виставку прийшли підтримати посол Великої Британії в Україні пан Саймон Сміт із дружиною і директор Британської Ради в Україні пан Мартін Даул. Від імені корпоративних замовників гостей вітала пані Тетяна Мозгова, менеджер із персоналу компанії «Байєр». Від імені британських університетів – представниця Ексетерського університету пані Сара Грант, від імені мовних шкіл – власник і директор школи преміум-класу Accent International пан Марк Вейстелл.

Зустрічі та співбесіди

Встречи и собеседования Встречи и собеседования Встречи и собеседования

Як навчити керівників регіональних представництв стандартам ділового листування англійською мовою? Чи можливо швидко і безполісно навчити англійської нових співробітників міністерства? Як навчають свій персонал провідні європейські компанії та скільки це коштує? Такі питання обговорювали представники українських компаній з директорами мовних шкіл та представниками спеціальних відділів університетів, що пропонують короткі професійні програми.

Скільки коштує навчання в британському університеті? Як подати документи? Як отримати грант? Чи візьмуть мене відразу на магістерську програму? Де краще вивчати інженерну справу? А де – комп’ютерну графіку? Який пакет документів і коли потрібно подати? Чи можливо пройти співбесіду в Україні? Такі питання сипалися від українських студентів та їхніх батьків.

Презентації та семінари

Презентации и семинары Презентации и семинары Презентации и семинары

Якість семінарів, що проводяться британськими учасниками виставки «Бізнес по-англійськи», на п’ятому році її існування вже не викликає ні в кого сумнівів. Ажіотаж відвідувачів перевершив усі можливі очікування, і нам на ходу довелося буквально розсовувати стіни конференц-залів у готелі «Хаятт», щоб одночасно розмістити понад сотню слухачів.

Секрети вивчення англійської мови і роботи в міжнародних командах, різні шляхи вступу до британських університетів, особливості вивчення моди, юриспруденції та проектування – ці та багато інших тем викликали величезний інтерес у слухачів, які абсолютно не переймалися через мову викладу – англійську.

Зустрічі з випускниками британських вишів

Встречи с выпускниками британских вузов Встречи с выпускниками британских вузов Встречи с выпускниками британских вузов

Цього року своїми історіями та досвідом ділилися випускники Кембриджа, Лондонської бізнес-школи (LBS), Лондонської школи бізнесу і фінансів (LSBF), університетів «Англія Раскін» і BPP. Навіть після закінчення офіційної частини семінар «тривав» у виставковому холі. Слухачі ніяк не хотіли відпускати тих, хто вже пройшов шлях навчання у Великій Британії та із задоволенням ділився своїм досвідом.

Спеціальний семінар для агентів

Специальный семинар для агентов Специальный семинар для агентов Специальный семинар для агентов

В рамках виставки пройшов навчальний семінар для агентів з освіти за кордоном і представників туристичних фірм. Тема семінару: «Просування освітніх програм у Великій Британії: стандарти професіоналізму».

Для України освіта за кордоном – дуже молода індустрія, історія якої налічує не більше 20 років. Щороку на українському ринку з’являються десятки, а то й сотні нових агентств, більшості з яких не вдається проіснувати навіть року. Інфраструктура галузі ще тільки формується, а стандарти обслуговування клієнтів поки що ніяк офіційно не інспектуються і не сертифікуються. Тому «Бізнес-Лінк» ставиться з усією серйозністю до питань обміну досвідом з колегами, поширення найкращих моделей клієнтського сервісу і вибудовування довгострокових партнерських відносин.

Професійні консультації

 

Профессиональные консультации Профессиональные консультации Профессиональные консультации

Команда професійних консультантів «Бізнес-Лінка» протягом усієї виставки надавала відвідувачам максимальну інформаційн підтримку. Маючи за плечима 15 років досвіду роботи з британськими навчальними закладами, а також досвіду організації поїздок та відкриття довгострокових навчальних віз, ми завжди раді підказати потрібний алгоритм та відповісти на будь-яке запитання.

Безкоштовні поїздки в Англію

Бесплатные поездки в Англию Бесплатные поездки в Англию Бесплатные поездки в Англию

Хто не любить дарувати подарунки? Ми любимо! Як завжди, багато наших суботніх відвідувачів пішли з виставки з новими книгами, квитками на уроки гольфу або до спа-салону. А деякі просто не могли повірити своєму щастю, адже тепер їм доведеться збирати валізи та їхати до Туманного Альбіону! Ось імена цих щасливчиків.

переможець школа приз
Олександр Зайцев,
дизайнер
BLS English 1 тиждень вивчення англійської в Бері-Сент-Едмундсі з проживанням і сплаченим перельотом
Тетяна Артемчук,
викладач англійської мови
Inlingua Cheltenham 1 тиждень курсу професійних навичок англійською в Челтнемі з проживанням і сплаченим перельотом
Ігор Д’ячков,
IT-компанія Miratech
Kaplan International Colleges 2 тижні вивчення англійської в британському центрі Kaplan з проживанням
Ірина Колосюк,
Державний комітет фінансового моніторингу України
British Study Centres 2 тижні вивчення англійської в Борнмуті
Олексій Гутянтов, Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка BLS English 1 тиждень вивчення англійської в Бері-Сент-Едмундсі з проживанням

 Докладніше