2013

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА БРИТАНСЬКОЇ ОСВІТИ 
для тих, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар’єри

Hyatt Regency Kiyv Вступ до провідних британських вишів, вільне спілкування англійською, побудова міжнародної кар’єри – сьогодні ці теми все більше хвилюють молоде покоління українців.

Цілеспрямовані та рішучі, вони приходять на виставку «Бізнес по-англійськи», щоб дізнатися про можливості британської освіти.

19 жовтня 2013 р. виставка вшосте засвідчила величезний інтерес українців до британського досвіду, а також непохитну готовність учитися та інвестувати у знання чималі гроші.

Виставка в цифрах

11 британських університетів – учасників виставки.
12 британських мовних шкіл – учасників виставки.
5 британських коледжів – учасників виставки.
30 британських представників, які працюють на виставці.
819 відвідувачів.
7 експертів «Бізнес-Лінка», що консультують з питань освіти у Великій Британії.
18 представників освітнього агентства «Бізнес-Лінк» – до послуг відвідувачів.
13 семінарів і демо-тренінгів в рамках виставки;
60–120 слухачів на кожному з них.
4 безкоштовні поїздки до Англії, розіграні серед відвідувачів.

Як це було…

Британці в Києві

Эндрю Мандебура, University of Huddersfield Кевин Бэтчелор, Pilgrims Анджелин Уорд, UCLan

На шостому році існування виставки жовтневі візити до Києва вже стали доброю традицією для британців. Викладачі британських університетів, директори мовних шкіл і співробітники коледжів на один день збираються в українській столиці для зустрічей з потенційними студентами.

2013 р. на виставці було представлено: Bangor University, BPP University, Coventry University, University of Central Lancashire, University of West London, Bell, OISE, Pilgrims та інші навчальні заклади Великої Британії.

Дивіться повний список учасників виставки
Дивіться відгуки учасників про виставку

Відвідувачі виставки

 

Посетители выставки Посетители выставки Посетители выставки

2013 р. нашу виставку відвідали понад 800 осіб, з яких:

Почесні гості та партнери на відкритті виставки

Татьяна Самборская, «Бизнес-Линк» Открытие выставки Мартин Дэй, Посольство Великобритании

На відкритті виставки «Бізнес по-англійськи» традиційно збираються клієнти і партнери «Бізнес-Лінка», випускники британських вишів, представники посольства Великої Британії та Британської Ради в Україні, представники преси. Цього року на церемонії відкриття гостей вітали Тетяна Самборська – директор освітнього агентства «Бізнес-Лінк», Мартін Дей – заступник посла Великої Британії в Україні, Мартін Даул – директор Британської Ради, Ендрю Чедвік – директор школи права у британському університеті BPP, а також Василь Мірошниченко – випускник London School of Economics і партнер компанії CFC Consulting. Серед гостей на відкритті було розіграно два подарунки від партнерів «Бізнес-Лінка» – день відвідування гольф-клубу GolfStream і курс англійської в київській мовній школі The London School of English.

Зустрічі та співбесіди

Работа выставки Работа выставки Работа выставки

Практика доводить: ніщо так не допомагає у виборі вишу, коледжу або мовного центру, як особиста бесіда з тими, хто там працює або навчається. Відвідувачі виставки засипали британців питаннями про особливості програм і спеціальностей, процедури вступу, вартість навчання та умови проживання. Біля кожного стенду працювали професійні перекладачі, але багато відвідувачів не користувалися їхніми послугами – в більшості молодих українців рівень англійської досить високий.

Спеціалізовані семінари

Эндрю Чедвик, BPP University На семинаре На семинаре

Виставку «Бізнес по-англійськи» складно уявити без спеціалізованих семінарів, які з року в рік користуються величезною популярністю в молодих професіоналів і HR-менеджерів, студентів і випускників шкіл. Цього року нам знову довелося об’єднувати конференц-зали в готелі «Хаятт», щоб умістити всіх охочих.

Співробітники британських вишів і міжнародних корпорацій ділилися порадами щодо вступу до британських вишів і побудови міжнародної кар’єри. Більшість семінарів проходило англійською мовою без перекладача.

Зустрічі з випускниками британських вишів

Тарас Варава, University of Cambridge На встрече с выпускниками Жанна Саркисова, Oxford Brookes University

Історії випускників британських вишів – це завжди ковток натхнення для тих, хто тільки замислюється про навчання у Великій Британії. Цього року досвідом із відвідувачами ділилися випускники King’s College London, University of Cambridge, Coventry University і Oxford Brookes University. Своїми історіями молоді люди «запалили» багатьох слухачів на підкорення вершин британської освіти.

Демо-тренінги для професіоналів

Ник Моррис, The London School of English (Киев) На демо-тренинге Кевин Бэтчелор, Pilgrims

Програма виставки цього року не обійшлася без нововведень. Вперше було проведено спеціалізовані демо-тренінги для професіоналів. Для відвідування тренінгів була потрібна попередня реєстрація, яку ми змушені були зупинити за день до виставки через велику кількість охочих.

На кожному з чотирьох демо-тренінгів були присутні понад 100 слухачів. Представлені теми цікавили як молодих фахівців і HR-менеджерів, так і менеджерів середньої ланки і керівників.

Професійні консультації експертів із британської освіти

Оксана Кошель, «Бизнес-Линк» Александра Кириенко и Дарья Ткаченко, «Бизнес-Линк» Наталья Макаренко, «Бизнес-Линк»

Команда експертів «Бізнес-Лінка» протягом усієї виставки надавала відвідувачам максимальне інформаційне сприяння. Маючи за плечима 16 років досвіду роботи з британськими навчальними закладами, щорічно відправляючи близько 500 клієнтів на навчання до Великої Британії, ми завжди раді підказати потрібний алгоритм і відповісти на будь-яке запитання.

Стенд із британськими сувенірами

Стенд с сувенирами Елена Щербак и Евгения Пастух, «Бизнес-Линк» Сувениры

Ми в «Бізнес-Лінку» давно знаємо, що любов до Британії невиліковна. І щоразу нам дуже приємно зустрічати людей з таким самим «діагнозом». Спеціально для англоманів на виставці було встановлено стенд із сувенірами з Туманного Альбіону. Подушки, сережки, годинники, значки, футболки, обкладинки для паспорта – кожен міг вибрати щось на свій смак. Відвідувачі, які вже є клієнтами «Бізнес-Лінка», на знак нашої вдячності й любові отримували британські сувеніри безкоштовно.

Розіграш безкоштовних поїздок до Англії та призів від партнерів

Анна Евтушенко с призовым сертификатом Перед розыгрышем Лоуренс Джексон, International House London, вручает сертификат Марии Сереженко

І як завжди, «Бізнес-Лінк» разом зі своїми британськими та українськими партнерами підготував декілька чудових сюрпризів для відвідувачів. Серед них – чотири безкоштовних поїздки на навчання до Британії.

переможець школа приз
Леся Костенко,
візажист
Wimbledon School of English 1 тиждень вивчення англійської в Лондоні з проживанням (авіапереліт надає міжнародна авіакомпанія British Airways)
Марія Сереженко,
ТОВ «Синтез Ресурс», юрисконсульт
International House London 2 тижні вивчення ділової англійської в Лондоні
Ганна Євтушенко,
безробітна
Cavendish School of English 2 тижні вивчення англійської в Борнмуті з проживанням
Владислав Драндаров,
Lingua Franca, директор
British Study Centres 2 тижні вивчення англійської в Оксфорді

Спеціальні пропозиції для студентів з України

Джонатан Фишер-Джонс, Coventry University На выставке Посетители выставки

Відвідувачі виставки могли скористатися унікальними пропозиціями і стипендіями, наданими британськими навчальними закладами спеціально для відвідувачів виставки «Бізнес по-англійськи». Такі акції покликані зробити навчання в британських університетах більш доступним для студентів з України:

 Докладніше