2014

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА БРИТАНСЬКОЇ ОСВІТИ
для тих, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар’єри

Европейский флаг на Майдане Незалежности За сім років свого існування наша виставка «Бізнес по-англійськи» вперше проходила в непростих умовах економічної і політичної кризи. «Майдан», відставка уряду, розстріл «небесної сотні», анексія Криму, війна на сході України, різке падіння курсу гривні – всі ці події докорінно змінили життя кожного українця.

На багато речей нам довелося поглянути по-іншому. В тому числі й на можливості навчання у Великій Британії.

Ті з нас, хто в цей важкий час має можливість вчитися, тим більше в найкращих європейських умів і лідерів, як ніколи, усвідомлюють і свою місію, і свою привілейованість, і свою відповідальність.

Адже героїзм тих, хто ціною життя відбиває атаки агресора, матиме сенс лише в тому випадку, якщо ми з вами виграємо головну битву. Битву з невіглаством і корупцією, жадібністю й непрофесіоналізмом. Україна зробила свій вибір – на користь демократії і європейського розвитку. І відстоювати нам його потрібно не тільки на полі бою, а й у кожному офісі, на кожному підприємстві, в кожному навчальному класі.

Нові лідери та нові професіонали – сьогодні для нас це не просто фактор розвитку, а умова виживання.

Як ніколи, нам потрібні люди, знайомі з європейськими моделями роботи в політиці й бізнесі, які вміють знаходити спільну мову і спільні інтереси з представниками різних країн, що мають хоча б невеликий досвід життя і роботи в демократичних системах. Тому питання освоєння англійської мови, отримання європейської освіти, вивчення передових моделей устрою суспільства стають для нас ще більш актуальними. Попри війну. Попри кризу. Попри падіння курсу гривні.

Трохи статистики

19 британських навчальних закладів – учасників виставки.
20 британських представників, які працюють на виставці.
805 відвідувачів.
150 відвідувачів конференції «Європейська освіта для нової України».
12 експертів освітнього агентства «Бізнес-Лінк», які консультують з питань освіти у Великій Британії.
15 представників «Бізнес-Лінка» – до послуг відвідувачів.
13 семінарів і демо-тренінгів в рамках виставки;
60–120 слухачів на кожному з них.
7 безкоштовних поїздок до Англії, розіграних серед відвідувачів.

Як це було…

Британці в Києві

Стефан Грин, Unicentres Адам Поттертон, Kings Colleges Эрик Фюрштейн, Kings Colleges

Складна політико-економічна ситуація в Україні не зупинила 20 британців, які приїхали до Києва для зустрічей з потенційними клієнтами. Зараз, як ніколи, ми відчуваємо підтримку наших британських партнерів. Вони вірять в нашу країну і роблять все можливе, щоб підтримати нас і полегшити труднощі складного часу. Спеціальні пропозиції, знижки, стипендії, безкоштовні програми – цього року їх було значно більше, ніж зазвичай!

Дивіться повний список учасників виставки
Дивіться відгуки учасників про виставку

Відвідувачі виставки

 

Посетители выставки Посетители выставки Посетители выставки

2014 р. нашу виставку відвідали понад 800 осіб, з яких:

Почесні гості та партнери на відкритті виставки

Татьяна Самборская, «Бизнес-Линк» Посол Великобритании Саймон Смит Кэмпбелл Уилсон, Университет Глазго

На відкритті виставки «Бізнес по-англійськи» традиційно збираються клієнти і партнери «Бізнес-Лінка», випускники британських вишів, представники посольства Великої Британії та представники преси. Цього року на церемонії відкриття гостей вітали пані Тетяна Самборська – директор освітнього агентства «Бізнес-Лінк», пан Саймон Сміт – посол Великої Британії в Україні, д-р Кемпбелл Вілсон – представник Університету Глазго.

Конференція «Європейська освіта для нової України»

Слушатели на конференции Роман Стасив Сергей Коновец

В рамках виставки «Бізнес по-англійськи» вперше пройшла конференція «Європейська освіта для нової України». Конференцію було організовано в партнерстві з виданням Kyiv Post.

Серед промовців були представники уряду, керівники компаній, видавці, громадські діячі, всі – випускники Оксфорда, Кембриджа та інших західних вишів.

Разом із іншими учасниками конференції вони намагалися знайти відповіді на актуальні для України питання.

Зустрічі та співбесіди

 

Работа выставки Работа выставки Работа выставки

Як випускнику української школи вступити до британського університету? Де проживають студенти британських вишів? Які вступні вимоги при вступі до магістратури? Як максимально швидко підвищити рівень володіння англійською мовою? Як зняти мовний бар’єр при проведенні переговорів англійською? Як успішно скласти IELTS? Як навчитися проводити презентації англійською?

Цими та іншими питаннями відвідувачі виставки буквально засипали британців, адже інформація «з перших рук» є найбільш цінною при виборі навчальної програми. Біля кожного стенду працювали професійні перекладачі, але багатьом відвідувачам не знадобилися їхні послуги. Наші британські партнери відзначили високий рівень володіння англійською мовою в молодих українців.

Спеціалізовані семінари

Адам Поттертон, Kings Colleges На семинаре Стефан Грин, Unicentres

 

Як підготуватися і вступити до британського університету? Як не помилитися з вибором вишу і спеціальності? Як побудувати кар’єру своєї мрії? Ці та інші питання було розкрито в рамках насиченої семінарської програми. Серед промовців – викладачі британських вишів, директори підготовчих коледжів і менеджери мовних шкіл. Практично всі семінари проходили англійською мовою без перекладача.

Презентація стипендіальних програм

Сергей Гриценко На семинаре Оксана Кошель, «Бизнес-Линк»

«Стипендіальні програми: можливості покриття вартості навчання у Великій Британії для українців» – семінар із такою темою проводився на виставці вперше і зібрав найбільшу кількість слухачів. Серед промовців були:

Зустрічі з випускниками британських вишів

Александр Саусь Алина Свидерская Выпускники британских вузов

Розумні, харизматичні, багатомовні випускники Кембриджа, Оксфорда, Лондонського університетського коледжу (UCL) та інших престижних британських вишів – вони живуть і працюють в Україні та вірять у майбутнє нашої країни. Спілкування з ними – це завжди величезна підтримка і заряд ентузіазму для тих, хто тільки замислюється про навчання у Великій Британії.

Цього року кількість британських випускників на виставці була надзвичайно високою. Декілька десятків із них взяли участь у конференції «Європейська освіта для нової України». А четверо випускників поділилися своїм досвідом в рамках двох семінарів «Мої англійські історії». При цьому серед них були як недавні випускники, які повернулися з Англії всього пару тижнів тому, так і ті, хто вже багато років працює в Україні після закінчення британського вишу.

Демо-тренінги для професіоналів

Ольга Ревина, Investors in People На демо-тренинге Ник Моррис, London School of English

Торік демо-тренінги вперше було включено до програми виставки. З огляду на величезний інтерес аудиторії ми вирішили знову організувати їх цього року. Рішення було виправданим – на кожному з них були присутні понад 100 слухачів. Представлені теми цікавили як молодих фахівців і HR-менеджерів, так і менеджерів середньої ланки і керівників.

Головний редактор Kyiv Post Брайан Боннер провів спеціальний тренінг для журналістів про секрети роботи британських ЗМІ. Всі слухачі демо-тренінгів могли залишити заявку на участь в рекламному турі мовними школам Англії, який відбувся у травні 2015 р.

Професійні консультації експертів із британської освіти

Эльвира Креденцер, «Бизнес-Линк» Елена Щербак, «Бизнес-Линк» Елена Петрова, «Бизнес-Линк»

Команда експертів «Бізнес-Лінка» протягом усієї виставки надавала відвідувачам максимальне інформаційне сприяння. Маючи за плечима 17 років досвіду роботи з британськими навчальними закладами, щорічно відправляючи близько 500 клієнтів на навчання до Великої Британії, ми завжди раді підказати потрібний алгоритм і відповісти на будь-яке запитання.

Стенд із британськими сувенірами

Дарья Ткаченко, «Бизнес-Линк» Сувениры и угощения Клиент с подарком

Справжня любов проявляється у дрібницях. І ці самі дрібниці завжди видають людей, закоханих в Англію. Спеціально для англоманів на виставці було встановлено стенд із сувенірами з Туманного Альбіону. Подушки, сережки, годинники, краватки, запонки, значки, футболки, обкладинки для паспорта, парасолі – кожен міг вибрати сувенір на свій смак. Відвідувачі, які вже є клієнтами «Бізнес-Лінка», на знак нашої вдячності і любові отримували британські сувеніри в подарунок.

Розіграш безкоштовних поїздок до Англії та призів від партнерів

Леся Федоренко и Александр Фицнер, Stafford House School of English Джемма Стовс, Tti School of English, и Влада Гребенникова Розыгрыш приза от Kyiv Post

Приємні сюрпризи від британських і українських партнерів вже стали доброю традицією на виставках «Бізнес-Лінка». Цьогорічна виставка видалася особливо щедрою на подарунки – серед відвідувачів було розіграно сім безкоштовних поїздок на навчання до Британії!

переможець школа приз
Тетяна Русинчук,
секретар-перекладач в агентстві нерухомості «Терен +»
Tti School of English 1 тиждень безкоштовного вивчення англійської в Лондоні з проживанням (авіапереліт надає міжнародна авіакомпанія British Airways)
Влада Гребенникова,
безробітна
Tti School of English 1 тиждень безкоштовного вивчення ділової англійської в Лондоні з проживанням
Аліна Пасько,
незалежний журналіст
Inlingua Cheltenham 1 тиждень безкоштовного вивчення загальної англійської в Челтнемі з проживанням
Анна Гарбар,
студентка юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка
Inlingua Cheltenham 1 тиждень безкоштовного вивчення бізнес-англійської в Челтнемі з проживанням
Марина Самойленко,
вчитель французької мови
Wimbledon School of English 1 тиждень безкоштовного вивчення англійської в Лондоні з проживанням
Леся Федоренко,
менеджер із роботи з клієнтами в «1+1 медіа»
Stafford House School of English 1 тиждень безкоштовного вивчення англійської в Брайтоні з проживанням
Аліна Чорна,
безробітна
BLS English 1 тиждень безкоштовного вивчення англійської в Бері-Сент-Едмундсі з проживанням

Щасливі переможці поділилися своїми першими враженнями про виграш.

Ще 11 відвідувачів отримали приємні подарунки:

Спеціальні пропозиції для студентів з України

Джерри Мелдрам, Central School of English Бетти Дагистан, MPW Адам Поттертон, Kings Colleges

Відвідувачі виставки могли скористатися унікальними пропозиціями і стипендіями, наданими британськими навчальними закладами спеціально для відвідувачів виставки «Бізнес по-англійськи». Такі акції покликані зробити навчання в британських університетах більш доступним для студентів з України:

 Докладніше