2015

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА БРИТАНСЬКОЇ ОСВІТИ
для тих, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар’єри

Бизнес по-английски Щорічна виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи» вже увосьме відбулася в Києві й зібрала в залах Hyatt Regency Kyiv представників навчальних закладів з Великої Британії, випускників британських університетів і сотні відвідувачів, охочих учитися у Сполученому Королівстві.

Ми дозволимо собі перефразувати афоризм Віктора Кротова і скажемо, що «традиція – це та частина нашого минулого, яка допомагає нам дістатися майбутнього».

Британська освіта є одночасно традиційною та інноваційною. Наші експерти з британської освіти щодня протягом 18 років тримають руку на пульсі ситуації в освітній галузі Великої Британії, відправляючи на навчання до цієї країни близько 500 осіб на рік. Разом два цих чинники – незаперечна якість британської освіти та експертний досвід «Бізнес-Лінка» – щороку на виставці «Бізнес по-англійськи» дарують вам можливість зробити семимильний крок на шляху до самореалізації. Закінчуючи британський виш, ви дійсно відправляєтеся до свого успішного майбутнього – підтвердженням цього є історії наших випускників.

Поспілкуватися з ними безпосередньо, взяти участь у цікавих семінарах від британців, отримати найсвіжішу та детальну інформацію про вступ та навчання у британських університетах і мовних школах – ось навіщо щороку приходять на виставку наші відвідувачі.

Трохи статистики

19 британських навчальних закладів – учасників виставки.
536 відвідувачів.
107 відвідувачів конференції «Європейська освіта для нової України».
9 експертів освітнього агентства «Бізнес-Лінк», які консультують з питань освіти у Великій Британії.
26 представників «Бізнес-Лінк» – до послуг відвідувачів.
6 семінарів і демо-тренінгів в рамках виставки;
20–50 слухачів на кожному з них.
5 безкоштовних поїздок до Англії, розіграних серед відвідувачів.

Британці в Києві

Директор BLS English Представитель University of York Британцы в Киеве

Інтерес наших британських партнерів до України не знижується: вони з готовністю прийняли пропозицію про участь у виставці «Бізнес по-англійськи» та з ентузіазмом провели 17 жовтня з відвідувачами, відповідаючи на безліч питань. Цього року вони також привезли спеціальні пропозиції для наших студентів – ті, хто мав твердий намір найближчим часом почати вчитися у Сполученому Королівстві, отримали відмінний шанс скористатися досить вагомою знижкою на навчання.

2015 року на виставці було представлено:

університети:

підготовчі програми:

мовні школи:

Почесні гості та партнери на відкритті виставки

Мартин Дэй Татьяна Самборская Саймон Уильямс

Урочисте відкриття виставки «Бізнес по-англійськи» завдяки нашим почесним гостям виявилося дійсно надихаючим. З привітальним словом виступили: директор освітнього агентства «Бізнес-Лінк» Тетяна Самборська, заступник голови місії посольства Великої Британії в Україні Мартін Дей, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, директор магістерських програм Йоркського університету Саймон Суїні, а також випускник Кембриджського університету Олег Науменко – співробітник підрозділу One Voice Policy Group у складі адміністрації президента України.

Конференція «Європейська освіта для нової України»

Конференция Алина Свидерская Владимир Якубовский

Тема європейської освіти для України, яка вчиться будувати своє життя за новим, західним, зразком, нинішнього року стала актуальнішою, ніж будь-коли. Як діяти і на що спрямувати свої зусилля, якщо реформи реалізуються повільно? Як не втратити налаштованість в умовах протидії старої системи управління? Що стає запорукою успіху для побудови кар’єри в українських реаліях? Чому Україні необхідно більше фахівців із західною освітою? Наскільки вони ефективні в бізнесі і державному секторі? Всі ці питання продовжують хвилювати уми української молоді.

Саме тому ми ні секунди не сумнівалися в тому, чи варто проводити конференцію «Європейська освіта для нової України» вдруге. Безкоштовно відвідати цей захід могли всі гості виставки. Співорганізатором конференції виступила організація українців – випускників найкращих університетів світу «Професійний уряд».

Всі учасники дискусії отримали вищу освіту у Великій Британії та сьогодні є представниками українського уряду, неурядових організацій та бізнесу:

Зустрічі та співбесіди

Работа выставки Работа выставки Работа выставки

Хто, як не представник британського університету, коледжу чи мовної школи зможе краще відповісти на найскладніші та найчастіше дуже індивідуальні питання потенційних учнів? Хто ще зможе розповісти не лише про умови вступу до вишу та успішного складання IELTS, але й про особливості викладання конкретних предметів? Як завжди на наших виставках, відвідувачі могли отримати всю необхідну інформацію з перших рук.

А якщо виникали труднощі в розумінні, на допомогу приходили професійні перекладачі. Однак зазначимо, що більшість молодих українців мають досить високий рівень англійської, в чому знову переконалися ми і наші британські партнери.

Семінари

Семинары На семинаре Семинары

Безкоштовні – і при цьому надзвичайно інформативні – семінари викликали величезний ажіотаж серед гостей виставки. Зокрема, прямо під час семінару про стипендіальні програми нам довелося буквально прибрати стіну в залі, щоб вона могла вмістити всіх охочих. Цього разу в рамках виставки «Бізнес по-англійськи» ми організували такі семінари:

  1. Віталій Захожий – координатор проекту WorldWide Studies (Фонд Віктора Пінчука);
  2. Оксана Кошель – експерт «Бізнес-Лінка» з британської освіти;
  3. Олег Ахтирський – член правління «Ініціативи „Професійний уряд“», стипендіат програми Chevening, випускник Оксфордського університету, президент Оксфордської спільноти України.

Семінар «Мої англійські історії»

Мои английские истории Мои английские истории Олег Науменко

Про те, як вступити до Оксфордського, Кембриджського та Единбурзького університетів, розповідали на семінарі «Мої англійські історії»:

Круглі столи з випускниками британських вишів

Круглые столы с выпускниками британских вузов Круглые столы с выпускниками британских вузов Круглые столы с выпускниками британских вузов

Новий формат зустрічей на нашій виставці – круглі столи з випускниками британських вишів – виявився вдалою знахідкою! Всі охочі могли у вільному режимі приєднуватися до будь-якого з круглих столів і ставити питання випускникам європейських вишів. Потенційних студентів вищих навчальних закладів Великої Британії та всієї Європи надихали:

Професійні консультації експертів із британської освіти

Профессиональные консультации экспертов по британскому образованию Елена Щербак, «Бизнес-Линк» Оксана Кошель, «Бизнес-Линк»

Крім наших британських партнерів, які приїхали на виставку представляти свої навчальні заклади та проводити семінари, на всілякі питання про систему британської освіти також відповідали експерти «Бізнес-Лінка». 18-річний досвід роботи в цій галузі, постійні поїздки до Сполученого Королівства, регулярні зустрічі та обмін інформацією з британськими партнерами – завдяки всьому цьому ми завжди готові швидко реагувати на ваші запити і надавати всю цікаву для вас інформацію.

Стенд із британськими сувенірами

Стенд с британскими сувенирами Стенд с британскими сувенирами Стенд с британскими сувенирами

Побувати на виставці «Бізнес по-англійськи» – майже те саме, що з’їздити до Сполученого Королівства. Відвідувачі виставки активно практикувалися в англійській із британцями, з головою занурювалися в тему британської освіти, детально вивчали матеріали університетів – і поверталися додому з сувенірами з британської символікою! Блокноти, прапорці, сумки, значки, сережки, магніти, футболки й парасольки для «англійської» погоди – цими приємними дрібницями можна було порадувати себе і тих, хто обожнює Велику Британію так само, як ми. Нашим клієнтам, які вже побували в цій країні, ми вручали британські сувеніри на знак нашої любові та вдячності.

Розіграш безкоштовних поїздок до Англії та призів від партнерів

Розыгрыш бесплатных поездок в Англию Розыгрыш бесплатных поездок в Англию Розыгрыш бесплатных поездок в Англию

Серед гостей виставки «Бізнес по-англійськи» цього разу Удача вибрала шістьох щасливчиків, які виграли безкоштовні поїздки на навчання до Британії. Покращувати свій рівень англійської вони будуть у мовних школах BLS English, Stafford House School of English, Malvern House London і British Study Centres!

Щасливчики діляться своїми враженнями про виграш:

Ще шість відвідувачів отримали приємні подарунки:

Спеціальні пропозиції для студентів з України

Работа выставки Работа выставки Работа выставки

Питання доступності британської освіти для українців залишається відкритим. Але наші партнери завжди намагаються зробити свій внесок у його щасливе розв’язання. Нинішнього року вони люб’язно надали відвідувачам виставки «Бізнес по-англійськи» такі знижки:Докладніше