2016

ДЕВ’ЯТА ЩОРІЧНА ВИСТАВКА БРИТАНСЬКОЇ ОСВІТИ
для тих, кому англійська мова та британський диплом потрібні для роботи і кар’єри

Бизнес по-английски 2016-й став особливим роком для виставки «Бізнес по-англійськи». По-перше, цей рік на державному рівні було оголошено роком англійської мови в Україні. А значить, тематика нашої виставки актуальна, як ніколи. По-друге, виставка перемістилася в календарі з осені на весну і вперше пройшла 23 квітня. Відтепер вона завжди буде проводитися в кінці другого весняного місяця. І по-третє, волею випадку (а всі випадковості, як відомо, не випадкові) день проведення виставки співпав із 400-річчям від дня смерті Вільяма Шекспіра. Про те, що з цього вийшло, читайте далі.

Трохи статистики

12 британських навчальних закладів – учасників виставки.
378 відвідувачів.
85 відвідувачів конференції «Європейська освіта для нової України».
8 експертів освітнього агентства «Бізнес-Лінк», які консультують з питань освіти у Великій Британії.
26 представників «Бізнес-Лінка» – до послуг відвідувачів.
3 семінари в рамках виставки, в цілому 7 промовців.
20–50 слухачів на семінарі.
5 безкоштовних поїздок до Англії, розіграних серед відвідувачів.

Як це було…

Британці в Києві

Директор Inlingua Cheltenham Прием британских партнеров в Киеве Представитель Oxford International

Представники британських навчальних закладів із різних куточків Сполученого Королівства – від Уельсу до південного узбережжя Англії – на один день приїхали до Києва для зустрічей з молодими і цілеспрямованими українцями, що бажають реалізувати себе професійно не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні.

2016 р. на виставці було представлено

університети:

курси підготовки до університетів:

мовні школи:

Конференція «Європейська освіта для нової України» та круглі столи з випускниками західних вишів

Анна Новосад Василь Мирошниченко

Третя щорічна конференція, організована спільно з організацією «Професійний уряд» (PGI), зібрала повну залу відвідувачів, які разом із випускниками найкращих західних університетів шукали відповіді на актуальні питання сьогодення:

На конференції виступили:

Після конференції всі охочі могли у вільному режимі приєднуватися до будь-якого з круглих столів і ставити питання випускникам західних університетів.

Зустрічі та співбесіди

Работа выставки Работа выставки Работа выставки

Протягом усієї виставки представники британських навчальних закладів відповідали на питання українців. Намагаючись знайти «свій» університет або мовну школу, відвідувачі засипали британців питаннями про вступні вимоги і процедуру вступу, спеціальності та рейтинги, вартість навчання та умови проживання, стипендії та кар’єрні перспективи. Причому багато хто цілком вільно робив це англійською! Щоб допомогти тим, хто поки що відчуває труднощі у спілкуванні цією мовою, біля кожного стенду працювали професійні перекладачі.

Семінари та зустрічі з випускниками британських вишів

Наталья Герус На семинаре Сергей Бенедисюк

Відвідувачі виставки могли безкоштовно побувати на семінарах, на яких випускники та представники британських університетів ділилися своїм досвідом і порадами. Цього року в програмі були виступи на такі теми:

Подивитися відеозаписи семінарів можна на нашому каналі в YouTube.

Професійні консультації експертів із британської освіти

Ксения Кошель, «Бизнес-Линк» Валерия Медведева, «Бизнес-Линк» Елена Щербак, «Бизнес-Линк»

Команда експертів «Бізнес-Лінка» протягом усієї виставки надавала відвідувачам максимальне інформаційне сприяння. Маючи за плечима 19 років досвіду роботи з британськими навчальними закладами, щорічно відправляючи близько 500 клієнтів на навчання до Великої Британії, ми завжди раді підказати потрібний алгоритм і відповісти на будь-яке запитання.

Стенд із британськими сувенірами та шекспірівська фотозона

Шекспировская фотозона Сувениры и угощения Шекспировская фотозона

Зали «Хаятта» в день виставки нагадують маленьку Британію – всюди англійська мова, червоні телефонні будки та «Юніон Джеки». У всіх англоманів також була можливість придбати на пам’ять сувеніри з британської символікою – блокноти, годинники, сумки, значки, сережки, магніти, футболки й парасольки для «англійської» погоди. Відвідувачі, які вже є клієнтами «Бізнес-Лінка», на знак нашої вдячності і любові отримували сувеніри в подарунок.

Крім того, наші партнери з Британської Ради підготували спеціальну фотозону з нагоди 400-річчя від дня смерті Вільяма Шекспіра. Цю дату з розмахом відзначали по всьому світі, тож і ми не могли залишитися осторонь. Будь-який охочий, вдягнувши маску, міг перевтілитися в улюбленого героя з творів Шекспіра, продекламувати на камеру улюблений уривок і сфотографуватися на пам’ять.

Розіграш безкоштовних поїздок до Англії та призів від партнерів

Счастливый призер Розыгрыш Счастливый призер

Традиційно «Бізнес-Лінк» разом зі своїми британськими та українськими партнерами підготував декілька чудових сюрпризів для відвідувачів. Серед них – п’ять безкоштовних поїздок на навчання до Британії. Щасливчики поїдуть удосконалювати свою англійську до мовних шкіл CELC, Stafford House International і Anglo-Continental.

Спеціальні пропозиції для студентів з України

 

Работа выставки Работа выставки Работа выставки

Відвідувачі виставки могли скористатися унікальними знижками і стипендіями, наданими британськими навчальними закладами спеціально для відвідувачів виставки «Бізнес по-англійськи». Такі акції покликані зробити навчання в британських університетах і мовних школах більш доступним для українців.Докладніше