Татьяна Русинчук

foto
Мій щасливий квиток до Лондона

Ну що ж, прийшов час ділитися з вами враженнями після щасливого виграшу. Чесно кажучи, не так в мене й багато було виграшних лотерейних білетів, а якщо добре подумати – то жодного. Сама тільки усвідомила: я ж ніколи в своєму житті нічого не вигравала! Думала, що для цього народжені тільки «особливі люди». Так що це мій перший досвід, я сподіваюсь, що вдалий. З командою «Бізнес-Лінка» я знайома вже декілька років, оскільки частенько була перекладачем на виставках британської освіти, які відбувались у готелі «Хаятт».

Завжди дуже чекала кожної виставки, неначе поїздки в Англію. Бо, й справді, британці просто зачаровують своїм акцентом, манерами, відкритістю та посмішками! Так… вони часто посміхаються, і це заряджає. Приємно поринути у справжню атмосферу Англії, хоч і на один день у Києві.

Про один день у справжньому Лондоні я могла тільки мріяти, а про тиждень..! Напередодні виставки я взяла участь у конкурсі на Фейсбук-сторінці «Бізнес-Лінка». Чесно кажучи, ні на що особливо не розраховувала…

І от напередодні виставки телефонує мені HR-менеджер «Бізнес-Лінка» Ніна. Я, наче ніде нічого, в очікуванні почути інформацію стосовно моєї роботи на виставці, а тут ні з того ні з сього вона каже: «Ви виграли поїздку в Англію!». Ви лиш на хвилинку уявіть вираз мого обличчя! Це був шок. Ні, я не повірила спочатку, я думала, що це тільки по телевізору показують. А тут таке, та ще й зі мною! Зайшовши у «Фейсбук», я побачила ось цей щасливий для мене пост.

ghj

Я вирішила дочекатися виставки, щоб повністю переконатися, що це правда. І ось приходжу я в суботній ранок у готель «Хаятт», а мені всміхається команда «Бізнес-Лінка». У цю мить я зрозуміла: це не сон, я справді їду до Лондона!

Не можу дочекатися!

P. S. «Бізнес-Лінк», ви чудові! Я вас люблю!Подробнее