INTO City, University of London

city-university-college-building-3logo

INTO City, University of London – навчальний центр у складі компанії INTO University Partnerships, що працює на базі університету City, University of London.

City, University of London («Сіті», Лондонський університет) – престижний міжнародний навчальний заклад, єдиний університет у Лондоні з суто академічним підходом до навчання і акцентом на прикладні спеціальності. Тут пишаються якістю навчання, проводжуваними дослідженнями і високим рівнем підприємницької діяльності.

Навчальний заклад входить до числа сорока найкращих британських університетів. За версією «Таймс», City, University of London знаходиться в числі перших 5% найкращих університетів світу. Крім того, університет входить до п’ятірки найкращих у Великій Британії за рівнем початкових зарплат випускників, а Школа бізнесу ім. Дж. Касса – структурна одиниця навчального закладу – до п’ятірки найкращих бізнес-шкіл країни.

Мережу INTO University Partnerships засновано 2006 р.

Компанія пропонує академічну та мовну підготовку до вступу на бакалаврат і до магістратури – або на території одного з 12 британських вишів, або у спеціалізованих навчальних центрах у Лондоні (понад 85 університетів-партнерів) і Манчестері (11 університетів-партнерів).Докладніше